גורי סמוייד מדהימים למכירה

לכלבה שלי 8 גורים 4 זכרים 4 נקבות,מדהימים לבנים צחורים לזכר יש תעודות. לכלבה קוראים ליקוויד וטהיא בעצמה סמויידית גזעית יפהיפיה ומיוחדת לכל המעוניין 1500 ש"ח לגור:ותאמינו לי שזה סכום סמלי בלבד.
h-5466.jpg
h-5467.jpg

האם סמוייד סובלים מחום?

או קיי אז לגבי האקלים הסמוייד מסתדרים פה יפה מאד , במיוחד בנגב שהאויר הוא יבש , ובערב המזג אויר נהדר , דבר שני הם לבנים וכידוע לך לבן הוא צבע שלא קולט חום ,ויש גם את עניין הפרווה של בסמויידים שיש בו מנגנון שלא תמצא בשום כלב אחר,ואני אנסה להסביר בקצרה, הפרווה מורכבת משתי שכבות האחת קצרה וסמיכה כמו פוך שגדלה בעיקר בחורף וזו השכבה שלהם שנועדה להגן מפני הקור ,השכבה השנייה היא ארוכה יותר ואינה נושרת לעולם והיא מאד אורירית, בעקרון המטרה שלה היא לשמור על הכלב יבש כך שכאשר יורד גשם(או שלג) המים פשוט מחליקים על הפרווה ושומרים על הפרווה יבשה ,את הפרווה הפנימית הכלב משיר פעמיים בשנה, המון פרווה שנושרת בצורה של קווצות שיער, בתקופה כזאת של נשירה ניתן לייצר כריות מהפרווה שהיא נעימה מאד. אז אני מבין שזה בואדאי נשמע מלחיץ הקטע הזה של הנשירה שלהם , אבל אני יכול להרגיע אותך משני סיבות 1-כאשר הכלב לא נמצא בתקופה של נשירה אתה לא תמצא שיערות מסתובבות לך בבית ( כמובן שזה קשור גם בסוג האוכל שאתה תתן לו) אלא רק בתקופת הנשירה שזה בערך תקופה של חודשיים בשנה ,שלא כמו כלב! למשל בעל פרווה קצרה שכל הזמן יש להם נשירה של שיערות קטנות והמון , דבר שני בתקופת הנשירה המון המון שיערות מתנתקות מהגוף(השכווה הפנימית) והם יוצאים קווצות קווצות של שיערות ,שבטיפול נכון וסירוק יום יומי באותה התקופה אתה יכול להוציא את השיערות עוד לפני שהם מתנתקים מגוף הכלב , בקיצור יש להם פרווה מדהימה ופלאית אפילו הייתי אומר , כאשר בקייץ נותרת השכבה החיצונית שהיא אורירית.דבר שלישי שאתה צריך לדעת שמערכת הקירור בכלבים היא לא דרך הגוף אלא דרך הלשון ככה שניתן לראות את הפרווה כמבודדת מהפנים לחוץ ולא להפך. באופן כללי הכלבה שלי אינה סובלת מחום, היא יוצאת מהבית בכל שעות היום גם בקיץ. תראה אני לא אגיד לך שאנחנו חיים באיזור אם אקלים קל גם לי חם ואני סובל מהחום הרבה פעמים אבל אין לסמוייד איזשהוא בעייה מיוחדת עם החום יחסית לכלבים אחרים. אז עניתי לך תשובה ארוכה יחסית וזה בגלל שבאמת המון אנשים מאז שיש לי את הכלבה שואלים אותי את אותה השאלה, אז לדעתי אם כבר סמוייד אמנם נולד בסיביר אבל הוא בנוי להתמודד עם תנאי מזג אויר קיצוניים ,וגם אם הם חמים.ותאמין לי שראיתי הרבה פינצ'רים מושבתים מהחום הרבה יותר מהסמוייד

מה הפלאפון אני רוצה זכר

לכלבה שלי 8 גורים 4 זכרים 4 נקבות,מדהימים לבנים צחורים לזכר יש תעודות. לכלבה קוראים ליקוויד וטהיא בעצמה סמויידית גזעית יפהיפיה ומיוחדת לכל המעוניין 1500 ש"ח לגור:ותאמינו לי שזה סכום סמלי בלבד.

הייתי 

מעוניין בגור

שלום אפשר לקבל תמונה של הגורים?

הי מה הטלפון שלך

שלום אפשר בבקשה את הטלפון

שלום אפשר בבקשה את הטלפון

מעונין,

אפשר ליצור איתי קשר.

0508678434

תודה

שלום אשמח לגור

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים גזעיים
בחר