גורים גזעיים למסירה

עמותת "ארבע על ארבע" מחזיקה ברשותה גורים גזעים למסירה זאב גזעי בן שנה וחצי ידידותי מאוד גולדן רטריוור בן שנה וחצי 5 גורי פיטבול שחורים מחוסנים זאבה לבנה זגעית מעוקרת ומחוסנת גור בוקסר גזעי לא קצוץ בן חודשיים וחצי גורי ציוואואה מיניטורים בני ארבעה שבועות קטנים קטנים בוקסרית מנומרת חוץ מזה: טריירית פודלית בת שנה חברותית לבתים מיוחדים: 6 כלבים קטועי רגליים מקסימים ומחונכים לפרטים: בטלפון: 8592995-08 מיקי סמו

גורי צ'יוואווה

אני מחפשת לאמץ גור צ'יוואווה. אם עדיין יש לך גורים צור איתי קשר באימייל tootit7@walla.com
עמותת "ארבע על ארבע" מחזיקה ברשותה גורים גזעים למסירה זאב גזעי בן שנה וחצי ידידותי מאוד גולדן רטריוור בן שנה וחצי 5 גורי פיטבול שחורים מחוסנים זאבה לבנה זגעית מעוקרת ומחוסנת גור בוקסר גזעי לא קצוץ בן חודשיים וחצי גורי ציוואואה מיניטורים בני ארבעה שבועות קטנים קטנים בוקסרית מנומרת חוץ מזה: טריירית פודלית בת שנה חברותית לבתים מיוחדים: 6 כלבים קטועי רגליים מקסימים ומחונכים לפרטים: בטלפון: 8592995-08 מיקי סמו

מעוניין בבוקסר העים אפשר להגיע בהקדם ...ועם הבוקסר נמסר הלוואי שלא אקח פיטבול ..בבקשה תחזירו לי תשובה

שלום מעוניין בלאמץ בוקסר בהקדם האפשרי אשצח אם תחזירו לי תשבה 

שלום, אני מעוניינת לאמץ כלב, עד גיל 4 שנים, עקב אלרגיה חובה שהוא יהיה מגזע שלא משיל שיער, רצוי מאזור המרכז, שיהיה מתאים לגידול בדירה. תודה

מעוניין בגור בוקסר עד גיל שנה דחוף. אזור הצפון

מחפש גור בוקסר עד גיל שנה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים גזעיים
בחר
בחר