לאנשים הנחמדים שעוזרים בפיתרון חלומות

שלום לפותרים !!!! מאז שאני ילדה ישנם 2 חלומות שחוזרים על עצמם הרבה אינ חושבת שהגיע הזמן לתת להם מענה: אז ככה בחלום הראשון אני תמיד מצויה בים באיזשהו שלב בא גל גדול שהודף אותי . אני חושבת שלאט לאט עם השנים ובעצם עם הכירותי עם החלום הזה פיתחתי הגנה מהגל כלומר פעם הייתי מפחדת ממנו אבל עד עכשיו התגברתי על הפחד ותמיד שהוא בא ( הגל ) יש לי קצת רעדים בגוף אמנם זה עובר כי למדתי להיות חזקה עם הזמן ומחלום לחלום חלום שני הוא:על מצב בו אני שוכבת ואני מנסה לקום ומאוד קשה לי לא בקטע בו אני ישנה אלא סתם שוכבת ושאני מכריחה את עצמי לקום אני לא יודעת למה או ממה. לפעמים שוכבת על מדרכה לפעמים על כביש !? יש עוד כל מיני מקומות שאני לא זוכרת כרגע (לפעמים אני מצליחה לקום לפעמים לא)תודה רבה רומי

הכביש.... לא פיתרון

החלום עם הכביש היה לי המון פעמים שהייתי ילדה קטנה ! זה יעזור גם לי אם תפתרו אותו !

פתרון :

החלום מסמל הרגשה של חוסר ביטחון - את שוכבת חסרת אונים , במקום לעשות משהו , לפני שתגיע מכונית וכו' את מרגישה שאת רוצה להיות יותר בטוחה בעצמך , ולעשות את הדברים לפני שיהיה מאוחר. לגבי הגל , מדובר בהתמודדות לאחר בהמעשה - עם רגשות קשים. אשמח לשמוע מה דעתך , אמיר.

תודה אמיר

היי אמיר תודה על הפירוש!! אולי החלום מסמל באמת את המערכת יחסים הארוכה שיש לי וההיתמודדויות איתה יש מצב !!!! תודה!!!!

שמח לעזור !!!!!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר
בחר