עובר מת...

עובר מת...

שלום!!! אני חלמתי לאחרונה חלום מאוד מטריד, חברה שלי באה(לא הכי קרובה שאני לא כ"כ אוהבת) באה אלי הביתה, ואז היא אמרה שהיא קופצת שנייה לשירותים, והיא לא יצאה משם במשך הרבה מאוד זמן, אני כבר לא ידעתי מה לחשוב. לאחר שהיא יצאה, נראתה מאושרת מאין כמוהה, שאלתי מה קרה והיא רק חייכה. אז אני נכנסתי לחדר האמבטיה לראות מה קורה,וראיתי דם מושפרץ על כל הקירות והריצפה כאילו שהוא טיפטף ממנה, ונורא נבהלתי ואז הסתכלתי למטה ובתוך גיגית היה עובר מת מאוד קטן, מלא דם ועדיין מחובר לשלייה(כמה שזה לא הגיוני), ידעתי שהעובר שלה, והבנתי שהיא פשוט ילדה אותו והוא מת כי הוא קטן מדי. ואז נגמר החלום. תעזור לי בבקשה בפיענוח. החלום מאוד מפחיד. יכול להיות שהוא מעיד על הריון שלי?? תודה מראש

אני הייתי יותר מתמקד בסימליות של הדם....

חלום שבו מופיע דם מעיד על קשר לא רצוי, על ריב, כעסים, חילוקי דעות או אכזבות בעיקר בהקשרים רגשיים. יום נעים, אריה

המשך עובר מת..

האם זה אומר שהקשר לא מתאים? ינותק בעתיד? או שהדגש הוא על האכזבות שלי מהקשר? תודה.

לכל דבר יש לתת פרופורציה המתאימה....כולל לפירוש החלום...

כמובן שלא תתנהגי לפי עיצה של מישהו מהאינטרנט. אני גם לא משתמש בכדור בדולח, לכן אינני יודע מה יהיה בעתיד. תפני לאינטואיציה שלך, תנתחי כל מיני מצבים שהיו לך , תבדקי עם דברים בעלי משמעות בשבילך מפריעים ואיתם לא לא תצליחי לחיות בשקט. ואז.... תתני תשובה לעצמך. יום נעים, אריה

חברה חלמה עליי שאני יולדת תינוק ושאני לא רוצה אותו כעבור זמן מה הוא מת ואז היא נותת לי להחזיק אותו והוא התעורר מזה אומר?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר
בחר