האם זה נורמלי לחלום כל לילה או כמעט כל לילה ?

כי זה מה שקורא לי

נורמלי מאד !

למען האמת, רוב בני האדם חולמים כל לילה , אפילו כמה פעמים, רק שלא תמיד זוכרים את החלומות ... השינה מתחלקת לכמה מחזורים, בני שעה וחצי, לכל מחזור ארבעה שלבים , כאשר השלב האחרון ניקרא "שנת חלום" או "R.E.M" (מכאן שם הלהקה) בשלב הזה, ניתן לראות תנועות עין מהירות אצל החולם. אם יש לך עוד שאלות , אשמח לעזור... אמיר.

הבנתי - מה שכן אני גם זוכר את רובם

תשמח בחלקך, זה יכול לעזור לך ...

גם אני זוכר את רובם כל לילה , וזה עוזר לי מאד להתמודד עם בעיות שלפעמים אי לא מודע להם. אמיר.

בחלום האחרון אני נמצא

בתןך רכב עתיק ואני שר לצלילי הרדיו-טייפ אני שר ושמח האם יש פרשנות לשירה בחלום? תודה אורי

פרוש לחלום :

הי אורי , לפי דעתי , החלום אומר לך , שאתה מאושר עם מה שיש לך , שירה מסמל מצב רוח טוב , אתה חושב שהכיוון בו אתה הולך בחיים הוא טוב, אתה קשור גם לדברים וחפצים ישנים שלך ,ומרגיש עם זה טוב , ולא ממהר לשנות דברים... אשמח לשמוע מה אתה חושב , אמיר.

במקרה הז אתה צודק!!!!

האם זה נורמלי לחלום כל לילה או כמעט כל לילה ?

כי זה מה שקורא לי

קצת על חלום!!!

חלום הוא כל פעילות מנטאלית המתרחשת בתנאי שינה,השינה מתחילה בערפול חושים במהלכו מאבד המוח או המחשבה את אחיזתו במציאות ושוקע לתוך מערבולת של איבוד חושים, כאשר אדם חולם הוא עובר מצב של הזיה,האדם רואה תמונות מול עיניו , תמונות אלו מיוחסות לגירויים שנקלטו או הועברו לקצות עצבי הראיה וממצב ההזיה ההיפנוטית הם עוברים לתןך המוח, מחקרים הראו שברווחים שונים בשינה חלים שינווים פיזיולוגיים בנשימה ובזרימת הדם,גלי המוח מראים עירנות העפעפיים זזים והאדם חולם במשך 5-10 דק', החלום לרוב נשכח בשעת היקיצה, במהלך השינה האדם חווה כ-7 חלומות,

במקרה הז אתה צודק!!!!

מי שמך למלך ?

מי אתה שתחליט אם מישהו צודק או לא ? תן קצת כבוד ותגיד "לדעתי " או משהו כזה ... מצטערת, עיצבנת אותי ... איריס.

איריס,

תנוחי, לכי לישון.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר
בחר