חלום על אבנים וחולות

חלמתי שאני ודורי בני היחיד בן שנתיים נוסעים ברכב ואני ממש עייפה..מתלבטת לאן לנסוע? כל הדרך נוסעת ומנסה להבין איפה אני נמצאת להגיע הכי קרוב למי שאני מכירה..
פתאום אני מוצאת את עצמי נוסעת באיטיות רבה, ולפתע רואה רכב מאחורי ללא אורות ונוסע לאט, אחריי..
אני מנסה לנסוע מהר מהפחד שאלה אנשים עם כוונות רעות..וברגע האחרון מצליחה..
אנחנו נעצרים ואני נרדמת בעל כורחי, פתאום אני מתעוררת לאור יום יחד עם דורי מוצאת את עצמי על אי בודד ממש כמו ציור, אפילו יפה מאוד אפשר להגיד, אבל ההרגשה בחלום היא שאני איבדתי את הדרך, הלכתי לאיבוד.
הכל חול ואבנים כמו חלוקי נחל אפורים, אני מחפשת דרך מילוט, ומגלה שמסביבנו הכל מים..מים מתנפצים בעדינות אל החוף. ממש שומעת את הגלים, חוץ מהגלים אין קול אחר.
ואני? מחזיקה את דורי משמאלי וביד ימין מרימה אבן מתוך החול שעוד נשטף ממנה, מסתכלת בה ואני רואה אותה בבירור, אפורה חלקה, גדולה במקצת מכף היד שלי, ואני מסתכלת בה ומבקשת לחזור למקום שבו היינו.
לפתע אני שומעת "דורי! דורי!"
ואני מתעוררת כאילו משינה יחד עם דורי מתוך שיחים על הרצפה, על האדמה, בשעת שחר מוקדמת ומרגישה שקריר. ורואה את גיסתי צופיה ואת בת דודו של בעלי ליאל מציצות לנו בין השיחים קוראות לנו לקום.
אני קמה עם דורי ושואלת מה השעה? למה אתן ערות בשעה כזו בחוץ? וצופיה עונה לי "כי זה הזמן לקום".
והתעוררתי.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פתרון חלומות