חלום על בחור ומסיבה

היי לכם,
אשמח לעזרתכם עם חלום מצד אחד מאוד מבולגן אך מצד שני מאוד ברור. מה שבטוח הוא ארוך ואני זוכרת הרבה פרטים.
בכל אופן אני בת 28, רווקה, בעלת תואר ראשון.

בחלום יש בחור (לא מכירה במציאות) הוא נחשב כזה "שובב". אני פותחת את הדלת רואה אותו מדבר בחדר מדרגות עם בחורה... אני זורקת לו משהו בציניות הולכת.
אני נכנסת לבית, בבית יש מלא חברות שלי (במציאות לא מכירה אותן) כאילו אנחנו באיזו מסיבה. בשירותים כמה מהן מסניפות קוק ונראות בשיא הבילוי, אני מצטרפת ומסניפה יחד איתן (במציאות אני די חנונה ולא יצאתי למסיבה שנים). אנחנו יושבות על השולחן מונח כוס אדומה עם ודקה חמוציות ועוד כוס עם משקה לבן איזה ליקר. אני לוקח שלוק מהודקה חמוציות.
אני רואה שבבית יש שני כיורים ואני מבינה שאחד לכוסות ואחד לצלחות.
הבחור יושב בחדר כמו משרד בבית, אני נכנסת מלטפת לו את הגב רואה "כרטיסיות עבודה" - עשוי מקרטון כזה. על הכרטיסיות כתוב איפה הוא עבד ומתי. אני מסתכלת על הכתב (בורוד) יפה וצבעוני ומבינה שבחורה כתבה את זה וקצת מקנאה. הבחור עובד באפריקה. אני אומרת לעצמי שהוא רציני.
אנחנו מדברים והוא מראה לי כל מיני פצעים שיש לו בפה ועל הלשון, מסביר לי ממה כל פצע נגרם.
אני יושבת עליו ומלטפת לו את הגב (אנחנו זוג). אחת הבנות עוברת ואני מופתעת שזה לא מפתיע אותה לראות אותנו יחד.
כשאני מתקדמת לשירותים היא אומרת לי "ראית?" ומצביע על קעקוע של כלב על הגב התחתון של הבחור. היא אומרת לי "הוא מקסים, בחור עם לב טוב".

מישהו יכול לעזור בבקשה?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר
בחר