חלום על מעלית

חלמתי שאני במעלית בצבע כסף כולה וכל שניה אני יוצאת ממנה ונכנסת וגם מבחוץ הכל כסוף וכאילו אני תקועה בין קומות 1 2 3 4 5 אבל אין יציאה וכל פעם האנשים מתחלפים, אני כבר משתגעת ולא מבינה למה למה אני לא מצליחה לצאת מהבניין הזה ואני תקועה לא רק במעלית.

בסוף אני ועוד 2 נשים לא זוכרת באיזה גיל הן נתקענו במעלית ולא הצלחנו ללחוץ על קומה פשוט המעלית עלתה וירדה ולפעמים נפלה ממש בקטנה ואז המשיכה לרדת לאט
עד ששמענו ברמקול אישה שאמרה " הרגשתן שהמעלית קצת נפלה? עכשיו אנחנו ננסה משהו כדי לשחרר אתכן" ופשוט הפילה לנו את מעלית ואני משם זוכרת רק צרחות ושהמעלית היתה נראת כמו ספירלה כזאת עם אורות לבנים.
משם הכל נמחק לי עד לרגע שהוציאו אותנו מהמעלית, אותי לקחו ראשונה הייתי מרוסקת ושבורה( פיזית וגם לא דיברתי)
ואז כאילו ראיתי ( אני האמיתית לא מהחלום) את הבנות מדברות אחת עם השניה ואותי ברקע נלקחת באלונקה והן אומרות איך את מרגישה, מה איתך, וזהו קמתי.

זוהר שלום

חלום בו מופיעה מעלית מדבר על מטרות אותן אנו רוצים להשיג, מטרות שמשום המסירות להשגתן, מסיטים את האדם מדרכו. רצון בהצלחה חומרית מעמד או כוח במסגרת מסוימת עלולים להיות עניין שמושך הרבה מתשומת הלב ואולי גם משכיח מעניינים אחרים בחיים כמו יחסי חברות, מימוש עצמי בתחומים נוספים ועוד. בחלומך ראית שיקוף של תהליך שעברת ואפשר לך לחזור לדרכך הטובה. אמנם נראה כי לא היה קל לצאת מאותו מבוך שנקלעת אליו ואולי אף יצאת בתחושה לא נעימה, אך החלום מציג לך את הטוב שבדבר והאפשרויות החדשות שנפתחו בפנייך להמשך חייך. החלום שואל במה את בוחרת? האם לחזור ולנסות להשיג את אותן מטרות או אולי לשנות כיוון ולהתבונן יותר פנימה.  

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: aviva_spaya
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר
בחר