חלום על חתול

היי

חלמתי שאני נמצאת באכסניה עם הצוות מהעבודה ועם תלמידים מבהס של הילדים ואני ישנה באכסניה עם הידיד מהעבודה וישנו ביחד והגענו למצב אינטימי ומאוד התרגשנו

לאחר מכן יצאנו לטייל בחוץ שכחתי משהו בחדר הוא המתין וכשבאתי להכנס לחדר ראיתי חתול שחור תוקפני שרץ מהר ומשתולל ומנסים לתפוס אותו ודלת החדר שלי הייתה פתוחה ונלחצתי שהוא יכנס לחדר לבסוף הוא נכנס ועלה על המיטה שלנו וחנק חתול אחר למוות בזמן הזה הזעקתי אנשים ואז נכנסה רופאה וזרקה עליו כסא הבריחה אותו על החתול שתקף כבר מת והרגשתי אשמה שלא הספקתי לקרוא לה לפני התקיפה וכשהחתול יצא היא אמרה שזה חתול חמוד ופתאום אני רואה שהדמות של החתול נהפכה לדמות של כלב ידידותי וכולם באים ללטף אותו 

אשמח לפרוש

תודה

אגב לגבי הידיד יש בנינו מתח שלא מומש עדיין מפאת מקום עבודתנו וחוקים לגבי מעסיק ועובדת

שלום לך

החלום משקף קונפליקט שמתחולל בך, זו זהירות אם לצרף לחייך חלק שנמצא במקום מופרד. הריגוש שנוגע להיכרות שלא מומשה בה אינטימיות, מעלה לדיון עניין עמוק יותר שמתחולל בך, "כיצד תוכלי לשמור על עצמך/לעמוד על שלך במערכת יחסים בה את מעוניינת להתמסר ולתת את הלב". אולי במקום העבודה יש חוקים, אבל אין חוק נגד אהבה ומערכת יחסים בה שני הצדדים מעוניינים. החלום משקף עבורך את החסמים האמיתיים והם ההפרדה שאת שמה בליבך מחשש לאבד דבר מה במערכת יחסים קרובה. החלום מראה לך כיצד הפחדים מתפוגגים והופכים להיות עניין שעשוי להיות עניין ששומר עלייך ומוסיף שפע לחייך. 

אם את אוהבת אותו ורוצה ביחסים קרובים, בחני את האפשרות להביע בפניו את רצונותייך ולשמוע ממנו על שלו. 

בהצלחה

תוכלי ללמוד עוד על חלומות באתר שלי DREAMFORLIFE.CO.IL

ובדף הפייסבוק YOSI DOTAN

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר
בחר