שתי חלומות ברצף על בחור שאני יוצאת החלום נחום בשבת לפנות בוק

כבר מעל שבועיים שאני קמה משינה ותוך כדי ההתעוררות אני מדברת עם בחור שאני בקשר, אני לא זוכרת חלומות ולא זוכרת מה מדברים אבל התחושה החזקה הזאת שאני מתעוררת בשניות הראשונות אני מרגישה שהוא לידי ואני מוצאת את עצמי שואלת רגע הוא נשאר איתי בלילה או לא פשוט ברמה תחושתי כזאת. היום נרדמתי לפנות בוקר והתעוררתי כעבור שעתיים ויחסית זוכרת הודאות שהבחור נמצא איתי בבית ובתוך החלום אני מתקשרת לבת דודה שלי ואני אומרת לה הוא איתי פה כל השבועיים הללו ובחלום אני אומרת לה הוא איתי פה אנחנו לא דיברנו בחלום לא עד כמה שזכור לי אבל הוא נמצא איתי ובחלום של הבת דודה נכנס בתוך החלום עם הבחור שלי ואני מספרת לה ותוך כדי התעוררות אני מרגישה אותו בתוך ביתי. אנו במציאות חודשיים ביחד יש תקשורת ושמחה ומיניות טובה אבל עדיין לא מוגדרים כזוג ולפני כמה ימים הייתה שיחה ומאז אין תקשורת העניין שאני עדיין לא מאוהבת שאני הוזה עליו בחלום אבל התחושה הזאת שאני מתעוררת ומרגישה אותו איתי כל הזמן עד כדי בלבול שאני מתעוררת וזה כבר שבועיים לפני השיחה. 

התעוררתי מהחלון ושוב נרדמתי ואז אני רואה את עצמי בשעה פתוח שמיים בהירים ולבנים הכל מואר אור יום רואה את הבחור שאני יוצאת לבוש קפתן בצבע לבן (שמלת חתן של חינה) ולידה רגלו כוס זכוכית היחידה שיש לי בבית שבורה ליד רגליו והוא עומד במרחק קצר ממני מתכופף מרים את הכוס השבורה ומסתכל עליי ונראה שליו ורגוע ויפה ונגמר החלום

ואני מוטרדת מהכוס הזכוכית השבורה האם זה מזל רע? בבקשה פשר לחלומותיי על הבחור שלי

תודה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פתרון חלומות