אני כלה תחת חופה והחתן במקום אחר

חג שמח (:
אשמח לקבל פתרון לחלום שהופיע לי יום אחרי יום לפני קצת יותר משנה ונזכרתי בו  לאחרונה.
בחלום אני עומדת בשמלת כלה לבנה תחת חופה לבד בגן ארועים. ערב נעים אין אף אחד בגן חוץ ממני. הכסאות הלבנים מסודרים בשורות לאורחים מול החופה ואני לא מבינה מה קורה פה, אני מתחתנת היום?? אני שואלת את עצמי ואם אני כן מתחתנת היום מה אני עושה תחת החופה לבד? איפה החתן שלי?  למה הוא לא פה? בתמונה הבאה  אני רואה את החתן יושב עם הגב אלי בחדר סגור על מיטת יחיד שמכוסה בסדין לבן הוא לבוש בטוקסידו  הוא יושב על המיטה גבו כפוף מרפקיו על ברכיו  ידיו מחזיקות את ראשו כמו אדם שלא סגור על עצמו או מבואס או מיואש אני יודעת שהדלת סגורה אך לא נעולה ואני יודעת שהחדר הזה לא נמצא בגן הארועים אלה במקום מרוחק יותר לפתע עלה לי בראש השם של האדם הזה והתעוררתי בבהלה. למחרת חלמתי את אותו חלום שוב.

כמה שבועות לפני זה פגשתי את באדם ששמו עלה לי בחלום, הוא היה המרצה בהרצאה שהלכתי אליה. המחשבה שאני מאוהבת בו הלחיצה אותי וגם ממש לא הייתי בשלה לזוגיות.

במהלך השנה הזאת אותו "חתן" הופיע שוב עם הגב בכמה חלומות שונים שהיו לי ובחלומות האלה היינו יחד כזוג ותמיד אלה היו חלומות מהנים בהם היינו יחד עם עוד אנשים או לבד בילינו ונהננו.

במציאות אני רווקה והבן אדם ששמו עלה בראשי שהוא החתן  הבנתי במהלך השנה שהוא המראה שלי ויש  ביננו קשר טלפתי ואפילו העברתי לו מסרים מכמה חלומות שחלמתי עליו. אנחנו מתקשרים מידי פעם בפייסבוק או במיילים אבל לא יצא לנו לדבר במציאות ואפילו לא ללחוץ יד.

אז השאלה השניה שלי היא
אם הוא והחתן הם אותו בן אדם, למה האדם הזה תמיד מופיע עם הגב שהוא בא בחלומות וכשיש לי חלומות עם מסרים להעביר לו אני רואה אותו כרגיל.

משום מה 2 השאלות האלה מנקרות בי ולא עוזבות אותי אשמח לקבל הבהרה בעניין
תודה רבה רבה מראש על העזרה
וחג שמח ומתוק (: 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פתרון חלומות