חלום עם ייעוד

היי לילה טוב,

ביום שבת בבוקר התעוררתי עם תהיות עקב חלום שחלמתי. אני נוטה לא לזכור את החלומות בשלמותם, אנסה לפרט כמה שאוכל.

בחלום ראיתי שאני יחד עם קבוצה של אנשים שאיני מכירה שיושבים במעגל, לדעתי ישבנו ברחבה של אחד הקניונים, במטרה להספיד ולדבר על אדם שנהרג.

אני לא זוכרת בדיוק איך אותו אדם נפטר, יכול להיות שמדובר בחייל שנהרג בעת שירותו, אבל לא בטוחה. הוא היה בחור צעיר כבן 30 פלוס, קירח, נראה בסדר, ולא מישהו שמוכר לי בכל אופן במציאות. בחלום כולנו מכירים אותו.

את השיח אני בעיקר מובילה, אני מדברת עם כל האנשים שנמצאים במעגל.

אני רואה את הדמות של אותו בחור שנפטר, שיושב גם במעגל יחד איתנו, ואני שמה לב שרק אני רואה אותו וכל השאר לא.

בסוף כשאני כמעט מסיימת לומר את מה שהיה לי לומר, אני רואה את בן דודה שלי יושב מול הבחור שנפטר שרוצה להתחיל להספיד אותו. תהיתי אולי הוא רואה אותו, כי הוא ישב ישר מולו.

אני עוצרת אותו ואומרת שיש לי שאלה אחת לכולם ואז נוכל להמשיך בהפסדים. שואלת אותם וגם את בן דודה שלי בנפרד: האם יש מישהו שרואה את הדמות של הבחור שנפטר? כולם עונים: לא. ואז אמרתי לכולם שאני כן והסברתי להם בדיוק איפה יושב, ביקשתי מהם להירגע כדי לא להבהיל את הנפטר. כולם היו מופתעים ואמרו וואו.

לסיום, הנפטר פונה אליי ואומר לי שאני יכולה לעשות שלום. עניתי לו בפליאה: אני? ממש לא.

אשמח לדעת מה המסר של החלום ואיך בדיוק הוא מתקשר אליי?

תודה מראש :)

דבר נוסף, אין לי מושג בהקשר מה הוא אמר שאני יכולה לעשות שלום...

״לעשות שלום,״ התת מודע שלך בחר בטוי די ברור בעצם.
כל הצורך בהספד החייל הוא להשלים עם המציאות, לקבל אותה בכללותה.
החייל מייצג את החלק הפעיל שלך, היוזם, היוצר את הנחישות להצליח, וכדומה.
העובדה שהחייל קירח, אומרת שהלחץ שהרגשת בזמן האחרון היה כבד מדי.
מוות החייל אומרת שהרגשת כאילו אבדת משהו חשוב והכרחי, את הרצון להמשיך באותו הכוון.
העובדה שאת עדיין רואה את החייל, מראה שתחושת האובדן היא לשווא.
לבסוף, הבטוי אומר שהמסר בחלום הוא לראות את מצאיות כפי שהיא, כלומר, למרות כל האכזבות, לא אבדת שום דבר חשוב, החלק המיוצג על ידי חייל, מקור הכוח הפנימי שלך, עדיין מצוי וצריך רק זמן מסויים להתארגן.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר
בחר