חלום מזוויע

היי יוסי, אשמח אם תוכל להאיר לי קצת עם פירוש לחלום מאוד חריג שחלמתי הלילה.

הוא התחיל נחמד כאשר אבא שלי הביא לי ולמשפחה מתנות מחו"ל, יש לציין שהוא איש עבודה וכמעט אף פעם לא טס ובטח שלא לבדו, וגם לא נוהג להביא מתנות. הופתעתי מכך שהוא הביא מתנות קטנות וחמודות שאני ואחותי אהבנו. בחרנו את המתנות שלנו ונשארו עוד כמה דברים.

אחת מהן הייתה אורז סגול, מאיזשהי סיבה הייתה אפשרות להחליף או להזדכות על האורז בסופר, ובהמשך החלום אכן הגעתי לסופר.. עורכת קניות(סופר שמעולם לא הייתי בו שנמצא בפארק הירקון). עמדתי ליד הקופה ולפניי היה זוג, גם כן עם אורז סגול. האישה שלחה את הגבר להביא עוד משהו אחרון ואמרה לו שיבדוק אולי יש איזה לקוח שירצה לקנות מהם את האורז הסגול והגבר אמר שאין לו כוח להתעסק עם זה ולהתחיל לחפש אנשים. הלכתי אחריו כדי להגיד לו שהוא פשוט יכול להזדכות על זה בסופר והוא לא צריך לחפש אף אדם בשביל זה, ניסיתי להגיד לו והוא לא נתן לי להוציא שום מילה וזלזל באפשרות שאני יכולה לעזור לו עד שאיש מבןגר אמר לו אבל תקשיב רגע למה שיש לה להגיד, אתה לא נותן לה הזדמנות, ואז אמרתי לו אחרי שנתן לי את האפשרות, הוא שוב זלזל ואמר שהוא לא יתאמץ בשביל כמה שקלים. משום מה כעסתי ואמרתי לו שמי שמזלזל בכמה שקלים לא שווה אותם! חזרתי נעלבת לעגלה שלי ולפתע הגיע שוטר לסופר והניח לי בעגלה את התיק של אמא שלי.. לרגע לא הבנתי מה קורה ופתאום אמא שלי נכנסה המומה מאוד ואז הבנתי שהיה בחוץ פיגוע דקירה וראיתי אופניים מתגלגלות שחשבתי שהן של ידיד שלי. אמרתי לאמא שלי שתבוא קרוב וחיבקתי אותה. זירת האירוע התקדמה אל חזית הסופר וראינו הכל.. ראינו איך המחבל רץ אחרי שהוא דקר 7 אנשים והייתה לו מסור חשמלית. וראיתי איך השוטרים מנסים להרוג אותו עם המסור וחותכים לו חלקים מהגוף כשהוא צועק בטירוף איטבח אל יהוד. הסתרתי לאמא שלי את העיניים תוך כדי שאני מחבקת אותה והרשתי לעצמי להסתכל,לחוות ולהזדעזע כי ידעתי שאני מספיק חזקה בשביל לראות את הזוועה מבלי לצאת עם טראומה. אבל זה היה כל כך מזעזע שפשוט התעוררתי.

מעולם לא חוויתי פיגוע וגם למזלי אין אדם קרוב אלי שהיה עד או קורבן לפיגוע.

מצטערת על המלל הכל כך ארוך ומקווה שתוכל לעזור לי להבין מה זה אומר.

תודה והמשך יום נעים...

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פתרון חלומות