חלום על חברה הכי טובה שיחת טלפון

חלמתי שאני מנסה להתקשר לחברה הכי טובה שלי והיא לא עונה לי ואז התקשרתי מהטלפון של הבית שלי והיא ענתה (הטלפון של הבית שלי זה כמה טלפונים ככה שאפשר להאזין לשיחה של מישהו שמדבר באחד מהטלפונים) ואז היא אמרה מהר אני עם עשר אחוז ואז שתינו חשבנו על אותו דבר ושאלנו ביחד אם אנחנו רוצות ללכת לסרט מחר ואז אבא שלי פתאום נכנס לשיחה (הוא האזין לכל השיחה) ואמר אני יקנה לכם כרטיסים איזה שעה אתם רוצות.

אה וכשסיפרתי לחברה שלי שחלמתי עליה היא אמרה שהיא גם חלמה עלי

אה וכשסיפרתי לחברה שלי שחלמתי עליה היא אמרה שהיא גם חלמה עלי

זה באמת מרתק שהחברה שלך חלמה עלייך, אבל חשוב גם לדעת את פרטי החלום שלה, החלום שלה זהה לחלום שלך או שונה?
יש אפשרות שיש לך כשרון נדיר, הוא נקרא ״שליחת חלומות."  אני מנסה להיזכר, אם חלמת פעם חלום משותף עם האמא שלך והסבתא שלך על האקס, או אם זה היה מישהו אחר בפורום?

כן אני ואמא שלי חלמנו על הכלב שלנו באותו זמן היא חלמה שהוא נהרג ואני חלמתי שהוא ברח ולשאלה הראשונה, חברה שלי חלמה שהיינו בבית של ילד אחד ושמישהו שם נדלק עליה ולא עזב אותה והוא התחיל להציק לה ממש ולהטריד אותה ולי היה כל כך כיף שהתעלמתי ואמרתי להם לכו הצידה וזה והם נשארו בחוץ ונכנסתי לבפנים לסלון עם כל הבנים (בקיצור עזרתי לו ולא לה למרות שהיא ניסתה לתת לי סימנים שהיא לא רוצה ללכת איתו לשום מקום) 

כן אני ואמא שלי חלמנו על הכלב שלנו באותו זמן היא חלמה שהוא נהרג ואני חלמתי שהוא ברח ולשאלה הראשונה, חברה שלי חלמה שהיינו בבית של ילד אחד ושמישהו שם נדלק עליה ולא עזב אותה והוא התחיל להציק לה ממש ולהטריד אותה ולי היה כל כך כיף שהתעלמתי ואמרתי להם לכו הצידה וזה והם נשארו בחוץ ונכנסתי לבפנים לסלון עם כל הבנים (בקיצור עזרתי לו ולא לה למרות שהיא ניסתה לתת לי סימנים שהיא לא רוצה ללכת איתו לשום מקום) 

ומה החלום שלי אומר לא ענית לי?

נראה לי, כשיש לך חלומות משותפים עם אחרים, אז הפרטים קצת שונים, אך העקרון הסמלי באמת דומה.
לגבי הפתרון החלום המקורי. טלפון ותקשורת כלשהי מתארים מערכת יחסים מסויימת.
ברמה המופשטת, זוהי מערכת היחסים בין האדם לעצמו, ברמה הבסיסית, בין האדם לחברו.
לדעתי החלום פשוט משקף את המערכת יחסים שלך עם החברה, אם כי האבא שלך הוא בטוי סמלי לגורמים נוספים, מחוץ לשליטה שלך. למשל, אם יש איזה ילד בבית הספר ששניכן מעוניינות בו, מערכת היחסים שלך עם החברה שלך עלולה להשתנות.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר
בחר