חלום על ריב בין אמא שלי ודוד שלי

טוב אני לא זוכרת בדיוק את כל החלום אבל אני זוכרת קטעים מסויימים. משהו מאוד חשוב שתדע זה שלאורך כל החלום היה לי ממש ממש חם הזעתי בקטע לא נורמלי ולא הייתי אמורה להזיע או שיהיה לי חם כי לא הלכנו הרבה היינו רק במזגן . היינו בסוג של מוזיאון כזה בחו״ל אני אמא שלי ואבא שלי (אח שלי נשאר בבית) ופתאום איזה מישהי ניגשה אלי וקראה לי בשם שלי ונתנה לי דפים (זה היה דפים של עבודה כזה מהבית ספר שהיועצת נתנה לה להעביר לי) אחר כך התיישבנו בספסל וקמתי קצת הלכתי פתאום ראיתי את דוד שלי קרלוס אמרתי לאמא שלי הנה קרלוס ואז היא פתחה עיניים אמרה איזה קרלוס?? הסתכלה עליו ומהר שינתה את הפרצוף לעצבני ואז היא אמרה לי אנחנו בריב אני לא מדברת איתו. דוד שלי גר בחו״ל והוא לא כל כך קשור למשפחה והוא ואמא שלי תמיד היו בריב עוד מילדות אבל הם השלימו ממזמן כבר אז לא הבנתי את הקשר

טוב, חום מהווה הגנת הגוף במקרים מסויימים, ככה שזה באמת פרט חשוב. זה אומר בעצם שבמשך החלום משהו הציק לך. תחושה מטרידה כלשהי.

המוזיאון מציג מידע מהעבר ולכאורה מציין הזדמנות ללמוד משהו חדש.

גם הדפים היו מבית הספר, הרי זוהי סביבת למודים נוספת.

החשיבות של קרלוס היא במה שהוא מייצג בחלום. ולפי התיאור שלך, הוא מייצג משהו מטריד ומעצבן.

החלום מצביע על התחושות שלך בבית הספר. בפרט בשיעורי ההסטוריה.

יכול להיות שאת לא מודעת אבל חלק ממך ממש שונא משהו בהסטוריה, יכול להיות את המבחן אבל בנוסף אין לך גם בטחון בכשורי המורה להסטוריה.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: ,
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר
בחר