גלגול נשמות

שלום מה שלומך? קוראים לי שני ואני חדשה כאן  :-) ואני אשמח אם תוכל לעזור לי בקשר לחלום די מוזר ..

חלמתי על אחותי למחצה שמודיעה שהיא באה לבקר ומביאה איתה חברה ומספרת שחברתה היא מן מומחית (או מה שזה לא יהיה) לפירוש גילגול נשמות ואותה חברה אמרה לי שהגילגול נשמות שלי זה שהנשמה שלי אוהבת למות ..

אני לא זוכרת את הפרצוף של החברה בחלום אני רק יודעת שזו מישהי שבמציאות אינני מכירה אותה, גם אמא שלי הייתה בחלום ואני זוכרת שהיא ישבה על הספה ואמרה שהיא לא תשלח אותי לשם (אין לי מושג למה הכוונה)

זה החלום  :-)  מקווה לתשובה, תודה רבה והמשך יום נעים

שלום לך , 

החלום מדבר על דברים שקרו בעבר , 

יתכן טראומה מהעבר - ספרי למה זה מתחבר לך במציאות ?

אמיר.

תודה לך על התשובה האם תוכל בבקשה לפרט יותר אם יש קשר במה שהחברה מהחלום אמרה (שהנשמה שלי אוהבת למות) לדברים שקרו בעבר  .. תודה רבה והמשך יום נעים emo_01.png

שני, ברוכה הבאה

אשמח להוסיף על תשובתו של אמיר, נקודת מבט נוספת. 

הגוף שלנו הוא מעין ממלכה שדרים בה 50 טריליון נתינים, חלקם קרובים אלינו יותר וחלקם לעיתים נשכחים. (כמו קשרינו עם אנשים שאנחנו מכירים במציאות) חלקים שלך שמרוחקים ממך מעידים על כך שאת אוהבת להתחדש, לשנות את אמונות שלך ולהשתנות מעת לעת. דומה הדבר למקרה במציאות בו את שומעת כי מכר מרוחק אומר עלייך דברים, לא משנה כרגע אם חיוביים או שליליים, עצם המקרה עשוי להביא אותך לבדוק עם עצמך כיצד את מעוניינת להיתפס בציבור. החלום שלך משקף גם את עולמך הערכי, שנראה שהוא יציב והחלטי(ז"א שדי ברור לך מה את רוצה) עולמך הערכי לא יאפשר לך להתרחק מעצמך אולם השימוש בעולמך הערכי כגורם שיטור פנימי גובה מחיר של חוסר הרמוניה פנימית. החלום שולח אותך לבחון כיצד את רוצה להציג את עצמך גם באמצעות עשייה שולית ולא חשובה וגם אצל אנשים שאין לך קשר ישיר איתם ובלבד שאת תהיי שלמה עם הדמות שאת מייצגת. 

בברכה

יוסי דותן

תודה רבה על תשובתך  =)

היי דותן הפירוש שלך מרתק. אבל האם תוכל לפרט ולנתח איך קישרת את ההסברים לסמלים בחלום?

ניסיתי לחשוב חלק הבנתי וחלק קצת מעורפל אשמח להבהרה. מאוד אהבתי את הסברך המיוחד.:)

היי דותן הפירוש שלך מרתק. אבל האם תוכל לפרט ולנתח איך קישרת את ההסברים לסמלים בחלום?

ניסיתי לחשוב חלק הבנתי וחלק קצת מעורפל אשמח להבהרה. מאוד אהבתי את הסברך המיוחד.:)

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: doritavni1
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר
בחר