טבעת אירוסין

שלום רב!

אני בת 27 ובזוגיות בשנתיים האחרונות. בחצי שנה האחרונה יש לי חלום שחוזר על עצמו ומופיע לעיתים קרובות. בחלום בן זוגי מציע לי נישואין כלאחר יד (סתם שולף טבעת או פותח את היד לאחר שהייתה קפוצה ומוציא טבעת), ללא השקעה- בניגוד גמור למה שהוא מספר שמתכנן, במציאות.  ויותר מזה תמיד הטבעות הן ההפך הגמור ממה שאני אוהבת (או ללא יהלום או מכוערות ממש), ותוך כדי החלום אני חושבת לעצמי כמה שזה לא לטעמי וכבר מתכננת איך אני ניגשת להחליפה. יש לציין שהחלום חוזר על עצמו לעיתים מאוד קרובות ועניין החתונה הוא רק עניין של זמן. האם יש לו משמעות כלשהי?

תודה!

את מרגישה באיזשהו מקום שהקשר הוא לא לגמרי מה שאת רוצה , 

ובן זוגך הוא לא בדיוק משלים את הציפיות שלך מבן זוג , 

והגיע הזמן לגשר על הדברים במציאות , 

לדבר איתו - כדי שלא תתחתני עם משהו שלא מתאים לך ...תעשי את זה לפני החתונה ...

על פי מילון החלומות דווקא לטבעת יש סמליות מאוד חיובית!!
סמל להתחדשות.

בנתיים.. שירגיש חופשי להגשים לך את החלום :)
http://www.shiridiamonds.com/Engagement-Rings.asp

חלום חוזר בא בעיקר להאיר את עניינו לבעיה כל שהיא, החלום יחזור עד שתביני מה הבעיה. 

להחזיק מקלדת ביד לא הופך אותי לסופרת, וזה שאני בעלת מצלמה לא עושה אותי לצלמת אבל אני נהנת לצלם, לכתוב, לבשל פשטידות, ולחקור. פירוש חלומות הוא הביבי שלי פתרון חלומות מעניין אותי ברכות ליום הולדת לכולם. ולסיכום אני חולת סוסים.

קרה לי כבר חלום דומה שקשור לטבעות אירוסין.

בסוף קרה שקניתי בשפר יהלומים טבעת והיום אני נשוי.

אז הכל יכול לקרות.

אתמול היה לי חלום מאוד הזוי על טבעות אירוסין.

חלמתי שבן הזוג שלי קונה לי טבעת אירוסין מחברת זיו אור ומפתיע אותי ביום הולדתי.

השאלה האם החלום הזה באמת יקרה מתישהו? emo_01.png

החלום של דיאמור עוסק בעיצוב, ייצור ושיווק טבעות האירוסין ותכשיטי היהלומים המיוצרים תחת קורת גג אחת.

חלמתי חלום שהאקס שלי מציע לי נישואין עם כמה טבעות 2 אני לא אוהבת ואחת כן . את הטבעות אני רוצה להראות לאימי וגם היא לא אוהבת אותן ואילו המשפחה שלו ממש אוהבת . אני מנסה להבין מה הקשר ולא מצליחה 

חלמתי חלום שהאקס שלי מציע לי נישואין עם כמה טבעות 2 אני לא אוהבת ואחת כן . את הטבעות אני רוצה להראות לאימי וגם היא לא אוהבת אותן ואילו המשפחה שלו ממש אוהבת . אני מנסה להבין מה הקשר ולא מצליחה 

חלום הטבעת הצביע על הפחד מהתחייבות. אם קיימת אפשרות לנשואים, מדובר בחשש מנשואים. אחרת, מדובר בהתחייבות כללית יותר, חיי משפחה, מעבר לדירה, התחלת למודים, אצ לא מוכנה להחתחייב לטווח ארוך.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר
בחר