צואה

צואה

חלמתי שאני מתארגנת לצאת מהבית שלי. אחרי אמא שלי שהלכה לשירותים בבית שלנו, אני באה וכמוה מתיישבת על האסלה. אחרי כן, אני קמה ומבחינה בצד האסלה לצידי שיש לי צואה גדולה(קקי) למרות שלא הרגשתי שהפרשתי אותה החוצה. אני אומרת לעצמי אוקי שיהיה...וקמה להוריד את המים. אני מבחינה שבתוך האסלה יש עוד מלא צואות דומות! אני מורידה את המים, אבל רובם הגדול נשאר פנימה. אני תוהה לעצמי אולי זה נשאר מאמא שלי ולא שמתי לב, למרות שזה לא נראה לי הגיוני כלל. אני עוד פעם מורידה את המים ורובם הגדול נשארים. אני לא יודעת מה לעשות ואיך לפתור עכשיו את הבעיה, אז אני קוראת לאמא שלי שתעשה משהו. היא באה ואני הולכת. הג'ינס שלי ברגל היה מלוכלך קצת בצבע לבן, אז החלפתי אותו לג'ינס אחר מהארון בחדרי. לאחר מכן אני רואה שגם הוא עם כתם. אני מתלוננת בפני אימי למה כל הג'ינסים שיש לי מוכלכים, שכן אני רוצה לצאת עם בגדים נקיים. עניין הצואה (פסקה ראשונה) הוא הדבר העיקרי שתפס את תשומת ליבי בחלום זה.

פירוש

הי דנה זה חלום קלאסי שאופייני לנערות ולנערים בגיל ההתבגרות ולעיתים מעט מעבר לכך. משמעות החלום הוא שאת מרגישה חשופה בפני אנשים, יתכן וחסרה לך פרטיות בבית כרגע או לחלופין יד מעורבות יתר של אחד ההורים בחייך. את לא צריכה לחשוש, אני משוכנע שאת בחורה נקיה ואסתטית. כל טוב
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: tiransi
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר
בחר