חלום מתיש-בבקשה פירוש

התעוררתי הבוקר מחלום מעייף מאוד , הרגשתי כל החלום כמו במסע שהסתיים כשהתעוררתי ולא הרגשתי שישנתי ונחתי, קמתי עייפה מאוד .. וככה החלום מתחיל : אני רצה במקום שהכל מסביב ירוק ונכנסת לבית כאשר על דלת הכניסה ועל השערים של הבית אני רואה שלט של "למכירה" בשפה שונה וזרה - לא בעברית כמה שלטים ראיתי על הדלתות של הבית של "למכירה"..נכנסתי לבית - הבית ריק ואין בו חיים בכלל , אני נעמדת במרכז הבית הריק ורואה שהבית עגול והקירות הם מזכוכית שקופה , מלא חלונות שקופים לאורך ומבעד לחלונות השקופים אני רואה מלא ירוק - כאילו הבית הריק נמצא באמצע יער או מקום ירוק..אני רואה בתוך הבית הריק עציצים וכמו בר באמצע הבית ומישהו יושב על הבר אך האדם הזה נראה מת - פשוט גופה קפואה ועוד אדם גם כן מת שוכב בצד - עוד גופה ..אני רצה לצאת מחוץ לבית הריק ..אני יוצאת החוצה ואז אני מבינה שהפלתי טבעת שלי על הריצפה , אני רואה חתול מסתובב ליד הטבעת ועוד כל מיני חרקים על הריצפה ואני מפחדת להושיט יד ולקחת את הטבעת ,אני לא זוכרת\בטוחה אם זו טבעת שנפלה לי על הרצפה מהאצבע או פשוט שהיא הייתה כבר על הריצפה ואני רציתי לקחת אותה.. ואז מגיע גבר אחד והוא מורה לחתול לזוז והוא מושיט יד ולקח את הטבעת ומביא לי אותה - טבעת בעלת אבן בצבע תכלת (אבן שאני מאוד אוהבת) הגבר נותן לי את הטבעת אבל היה לו מבט ערמומי ובתוכי לא בטחתי בו בכלל , לקחתי את הטבעת ושמתי אותה על האצבע האמצעית שלי והתחלתי ללכת , להתרחק מהגבר ...ואני רואה את עצמי עם מכנסיים של חייל האוויר (מכנס של חיילת) וגופיה לבנה מתחילה ללכת , הרגשתי אני יוצאת למסע - לדרך ..הולכת והולכת , הגעתי לרכב שלי ואני באה להכנס לאוטו שלי ואני רואה גבר אחר , מציק ובא להפריע ..ממש רציתי לברוח ממנו ..הוא ניסה למנוע ממני להכנס לאוטו שלי , נלחמתי בו בכל הכוח ונכנסתי לאוטו כמו לוחמת ונעלתי דלתות והתחלתי לנסוע באוטו - שמתי לב שרכבתי באוטו לבן -גייפ ..4x4 והבחור עדיין מפריע לי ולא נותן לי לנסוע , לא הקשבתי לו והתחלתי את הנסיעה ...נסעתי ממש מהר באוטו ובדרך פיתאום היה שביל ממש חשוך וניסתי להפעיל את האורות דרך של האוטו אבל לא מצאתי איך להפעיל אותם ואני נוהגת בשביל החשוך ולא רואה כלום וכלי נושמת מפחד שאולי אתנגש במישהו אבל בכל זאת החלטתי להמשיך בנסיעה עד שאעבור את השביל החשוך ואכנס לשביל של אור או לדרך מוארת וזה מה שהיה ..נסעתי ונסעתי בחושך ותוך כדי אני לא מוותרת ואני מנסה לחפש את הכפתור שאמור להדליק לי את האורות דרך ואז נגמר השביל והיה אור בדרך ופיתאום הכל מואר ואני רואה את הדרך וממשיכה לנסוע ואז שמתי לב שבאוטו שלי יש שמיכה גדולה -ענקית ..המשכתי לנסוע ואז אני רואה שאני נכנסת לשביל מלא בוץ ומים עכורים ..ז"א אין מדרכה ..יש רק מים עכורים ומלא בוץ ואני בגייפ מנסה בכל הכוח לסובב את האוטו ולנסוע בכל זאת עם האוטו מעל המים עד שפיתאום אני רואה בחלום שהרגליים שלי הפכו להיות הגלגלים של האוטו והידיים ההגה ואני עם הרגליים נלחמת במים לעבור לצד השני שיש בו מדרכה ..מלא בוץ ואני רואה את הידיים מסובבות מים עכורים ובוץ במקום ההגה ..בכל הכוח אני ממשיכה עד שהגעתי למקום שיש בו קצת מדרכה ועדיין יש בוץ ואני ממשיכה ואז התעוררתי מהחלום ...מאוד מאוד עיפה ..

תשובה

אם היית כותבת מה הסטטוס שלך הייתי יכולה לענות לך אז בבקשה תפרטי יותר

סטטוס-תשובה

רווקה . עובדת ..

דליה בבקשה פירוש לחלום

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר
בחר