חלום על שיניים מאוד מאוד מטריד, חלום קשה.

שלום לכם. חלמתי חלום מאוד קשה כשקשמתי מאוד הטריד אותי. חלמתי שיש לי ווסת, ושהדם נוזל ואין לי איך לחסום, ואני נוסעת עם חסר שלי באוטו, ופתאום נופלות לי 4 השיניים הקדמיות מלמעלה עם דם וחתיכות. ואני מתחילה לבכות ולא מבינה למה ומה לעשות.. בינתיים חבר שלי לוקח 2 טרמפיסטיות שרצו לשלם 50 ש"ח.. וכל כמה דקות נופלת לי עוד שן ועוד שן עם דם וחתיכה.. אני צועקת על חבר שלי שיקח אותי לרופא והוא אומר שקודם הוא צריך להוריד אותם עד לאיפה שהן רוצות ואחכ רק יקח אותי.. וממש רב איתי על זה! אני מנסה להתקשר לאמא שלי לבדוק איפה יש רופא שיניים טוב והיא פשוט מתעלמת ואומרת לי שהיא עייפה ושאני יתקשר עוד חצי שעה . אחכ כשהוא לוקח את הטרמפיסטיות ליעוד הן מחזיקות שטר של 100 ביד ואומרות שהן לא יכולות לשלם 50 כי לא ישאר להן והן צריכות הכל, אני רבה איתן.. ופה התעוררתי. מאוד מטריד אותי אני מאוד רוצה לדעת מה הפירוש אני יודעת ששיניים נופלות זה לא הדבר הכי נפלא, כי כשהייתי יותר צעירה לפני כמה שנים במשך שנתיים הייתי חולמת על שיניים נופלות עם חתיכות ודם וזה שוב חוזר.. תודה מכחה מאוד מאוד לתשובה! :'(

שיניים נופלות נישברות מתפוררות:

שיניים נופלות נישברות מתפוררות: החלום מדבר על הרצון שלך בקשר עם הבחור שנימצא במצב דומה לשלך אבל התגבר עליו החלום מדבר על רצון שלך להשתנות! השינוי חיובי וקשור לביטחון עצמי: השיניים הנופלות מסמלות במציאות מצב בו לחולם "אין שיניים לבצע" - כלומר - בגלל מצב של חוסר ביטחון - הוא מרגיש שהדברים שהוא רוצה שיקרו לא קורים , אנשים לא מקשיבים למה שיש לו להגיד , או שאין לו את האומץ לבצע את הדברים... הדם מסמל את הרגשות הקשים שיש לך בעקבות ההתמודדות שלך , עם הדברים שקורים בגלל ההתנהגות שלך - למשל פגיעה בקשר הזוגי וכו' לגבי גרון או פה - פצעים וכו - בעיות בצורת ההיתבטאות - אשר יוצרות בעיות בתקשורת עם אחרים ... אמיר

תודה רבה לך אמיר!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר
בחר