חלמתי שמרביצים לי ופוגעים בי

זה החלום שחלמתי

חלמתי חלום שלאחי יש חברה שהיא מלצרית ,והיא נמצאת אצלינו בבית ,וממלצרת ואני לא שהיא תמלצר לי כי היא גם לוקחת לי על זה טיפים ,בקיצור אני הולכת לחדר שלי והיא באה אחרי ומנסה "לאנוס אותי כדי שאני יזמין"ושהיא תקבל טיפים ,בכל זאת אני לא מזמינה וזה מגיע איתה לשלב של מכות היא מתחילה להרביץ לי ואנחנו מרביצות אחת לשניה ופיתאום אחי בא אלי ומתחיל לבוא אלי עם סכינים ופוצע אותי וכולי מדממת וכמעט גוססת ,וחלמתי עוד חלום שבו אני נמצאת במקום עבודה ,וזה בנין קומות והאחראית מבקשת ממני שאני יעלה עליה ובלי לשים לב היא חותכת אותי עם ליזר ופוצעת אותי ברגל בהתחלה לא הרגשתי כלום ואחר כך ראיתי את השריטה חתך גדול וברחתי ממנה וסיפרתי לכולם שהיא מסוכנת היא ניסתה לרדוף אחרי ויצאתי משם בריצה ועליתי על עמוד כזה כמו שהיה לרוחב והיה שם מישהו שהיה לו אוטו ואמר לי בואי אל תפחדי אני יוציא אותך מכאן ,וככה ניצלתי ואת השאר אני לא כלכך זוכרת

?????????????????????????????????????????????????????????????????????.

זה החלום שחלמתי

חלמתי חלום שלאחי יש חברה שהיא מלצרית ,והיא נמצאת אצלינו בבית ,וממלצרת ואני לא שהיא תמלצר לי כי היא גם לוקחת לי על זה טיפים ,בקיצור אני הולכת לחדר שלי והיא באה אחרי ומנסה "לאנוס אותי כדי שאני יזמין"ושהיא תקבל טיפים ,בכל זאת אני לא מזמינה וזה מגיע איתה לשלב של מכות היא מתחילה להרביץ לי ואנחנו מרביצות אחת לשניה ופיתאום אחי בא אלי ומתחיל לבוא אלי עם סכינים ופוצע אותי וכולי מדממת וכמעט גוססת ,וחלמתי עוד חלום שבו אני נמצאת במקום עבודה ,וזה בנין קומות והאחראית מבקשת ממני שאני יעלה עליה ובלי לשים לב היא חותכת אותי עם ליזר ופוצעת אותי ברגל בהתחלה לא הרגשתי כלום ואחר כך ראיתי את השריטה חתך גדול וברחתי ממנה וסיפרתי לכולם שהיא מסוכנת היא ניסתה לרדוף אחרי ויצאתי משם בריצה ועליתי על עמוד כזה כמו שהיה לרוחב והיה שם מישהו שהיה לו אוטו ואמר לי בואי אל תפחדי אני יוציא אותך מכאן ,וככה ניצלתי ואת השאר אני לא כלכך זוכרת

אני צריכה ממך תשובה

אני יכולה לפרש לך את החלום בקשר לדם שראית. אבל רציתי לדעת באיזו צורה ראית את הדם... זתומרת: הדם ירד לך מהאף? ירד לך הרבה דם(באופן כללי)? ירד לך דם מהידים? תכתבי לי ואני אפרש לך את החלום...

בקשר לדם

ירד לי הרבה דם מהידים ומהרגלים

אז התשובה היא:

אם ירד לך גם מהיידים זה אומר ש: הפסד מעט יבוא לך.. ובקשר לרגלים לא כתוב...

היי ירדן משום מה חשבתי שאת מפרשת אבל כנראה שאת לא אבל תודה בכל זאת על הניסיון

אבל זה לא נכון

חלמתי שמכים את בעלי 

חלמתי שאני ובעלי והילדים מסתובבים במין קניון שהוא גדול וקצת חשוך ובצדדים שלו יש המון חנויות כמו שוק 

באחד החנויות ראיתי את בעלי ניגש לילד קטן ורב איתו צועק ומניף ידיים

אני זוכרת שחשבתי בחלום שעדיף שלא יעשה את זה כי בסוף ההורים שלו יבואו ויריבו עם בעלי

אני המשכתי ללכת יותר קדימה ורק חושבת בראש שרק לא ייתנו לבעלי מכות

פתאום מרחוק אני רואה התקהלות ובתוכי אני יודעת שזה בילי ואז אני רואה שתופסים אותי מהידיים ו הרגליים וזורקים אותו לרצפה 

אני זוכרת שרצתי אליו והוא היה היה פצוע לא זוכרת איפה בדיוק ואמרתי לו:״אתה רואה אמרתי לך שיבואו גברים להרביץ לך״ וזהו ככה התעוררתי ומשום מה זה יושב לי בראש 

בעלי איש גדול וזה לא יוצא לי מהראש אך הצליחו להרביץ לו ככה

ייתכן וחוסר צדק מסויים מטריד ומפתיע אותך. אם את עובדת עם איזה בוס, הרי שהתרומה שלך אינה מוערכת כראוי. החלום עלול להציע לשנות את המבט שלך על המצב, או לשנות את המצב עצמו.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: ע
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר
בחר