מת וקם לתחייה

שלום, דבר ראשון, רפואה שלמה. דבר שני. חלמתי על אבא שלי שהוא מת וכשאנחנו באים להתארגן ללוויה הוא קם לתחייה, יש לציין שאבי חי במציאות,בלי עין הרע. מה משמעות החלום?

היי רוני - אשתדל להשיב על פנייתך מאוחר יותר היום או מחר-שבת שלום ואנא

צייני את גילך - בשירשור הזה - לא לפתוח שירשור חדש. שבת שלום מתוקה

היי רוני

למרות העדר פרטים מצידך כמו גילך וכד' המסר שבחלומך מסר לגבי אביך שיהיה בריא - ולמעשה המדובר בבשורה טובה ומשמחת. ניכר כי אביך נמצא כעת בפיתחה של תקופה חדשה טובה יותר ופוריה יותר משהיה לו בעבר. כל הקשיים והמכשולים עומדים ליפול/להעלם/להיקבר ובבמקומם יתחיל אביך תקופה חדשה והרבה יותר פורה. עוד ניכר כי לאביך ניתן ניסיון נוסף - הזדמנות נוספת להתחיל משהו מחדש ואני מקווה שהוא ישכיל לנצל את ההזדמנות הזו בכחמה. בהצלחה והרבה אור ואהבה.

גיל ופרטים נוספים

איזה מותק, המון תודה על התשובה. אני בת 27. הפירוש מאוד מתאים למצב הנוכחי, אבי הועזב ממקום עבודתו לאחר יותר מ 30 שנה והתחיל קריירה עצמאית. אני שמחה לשמוע כי צפויה לו תקופה פורה בהתאם לחלומי. שאלה נוספת. יש לי המון חלומות שמתגשמים או חלומות עם מסרים, כיצד אני יכולה להשכיל ולעשות בהם שימוש מועיל לחיים... כרגע אני עוד לא יודעת כיצד להתמודד או לפרש אותם

היי רוני - תודה יקירה על הפירגון ולגבי

החלומות שלך, ראשית מאוד רצוי שלא לפחד, פחד מתח, לחץ וחרדות מהחלומות משבשים את היכולת להבין את המסר באופן חד וברור. דבר שני, היכולת לפרש את חלומותך צריכה להעשות בהדרגה, פשוט הקשיבי למה שהלב והבטן אומרים, לא נורא אם טועים בפעמים הראשונות אחר כך זה נעשה הרבה יותר ברור וקל. זהו מקווה שעזרתי. והרבה בהצלחה לך ולאבא.

בוקר טוב 

חלמתי שאני מעל חייל שנפטר לא מוכר גם לא מכוסה ורואה שראשו מדמם . אומרת מילים עליו ופתאום ראשו זז וידיו ואומרים האנשים לכוון אותו להתקלח ולחזור חזרה להלוויה שלו . הוא קם ומתהלך כמו זומבי ולאחר מקלחת חוזר.

כאן התעוררתי

.מה פשר החלום המוזר הזה?

רואה מת בחלום!

אחד מהוריך שבחלום ראיתה אותו מת והוא בחיים - סימן הוא לאריכות ימים של אותו אדם שראית מת והכל בתנאי אים הינו בריא.

בקשר לחלומותייך אם את רוצה הכוונה אפשר יהיה לעזור לך לפי מה שאת כותבת את מקבלת הרבה מסרים בחלומות ואיך ללמוד לעבוד עם המסרים הללו מצריך למידה.

החלום נפתר לפי תורת הקבלה.

שבוע טוב ומבורך!

רואה מת בחלום!

אחד מהוריך שבחלום ראיתה אותו מת והוא בחיים - סימן הוא לאריכות ימים של אותו אדם שראית מת והכל בתנאי אים הינו בריא.

בקשר לחלומותייך אם את רוצה הכוונה אפשר יהיה לעזור לך לפי מה שאת כותבת את מקבלת הרבה מסרים בחלומות ואיך ללמוד לעבוד עם המסרים הללו מצריך למידה.

החלום נפתר לפי תורת הקבלה.

שבוע טוב ומבורך!

שלום רב!!!!

חלמתי במוצ"ש שאבי ז"ל בא אלי בחלום שוכב מניד את ראשו מצד לצד ואומר שהוא לא מאמין שאני לא באתי להלוויה שלו 

הוא נפתר לפני כ 12 שנה 

ההזכרה בעוד שבועיים בערך , מה המסר ? מה אמורה לעשות? 

תודה מראש 

האבא בחלום הרבה פעמים מייצג את הכוח הפנימי וצורך לכוון בחיים.
האבא המת יכול לציין חוסר הדרכה.
תנועת הראש מצביעה על רגשי אשמה.
השאלות שהחלום מעורר, שאת יכולה לשאול את עצמך הן מסוג כזה:
האם אני מרגישה אשמה, ואם כן, האם תחושות האשמה מוצדקות?
האם יש איזשהי מערכת היחסים בחיים שהאבא לא היה מקבל בקלות?
האם אני יודעת מה אני רוצה מהחיים בשלב הזה?
זהו הפירוש המעשי, ישנם גם פירושים רוחניים יותר.אחת הדוגמאות היא שהרוח של האבא שלך מציע לך לשנות את הדרך שלך כי איננו מרוצה שאת לא שואבת ליותר.

חלום טוב או חלום בלאה ,?

ראיתי את אבא שלי שנפטר לפניי כ10 שנים מופיע מולינו בבית מחבק את אימי (היא חיה ברוך ה' ), ואומר שהוא חזר לחיים הוא מחבק ומנשק אותה ויושב על המיטה שלה ומחבק אותה היא יושבת על המיטה לידו והם מדברים , אני ראיתי אותם ומצד אחד שמחתי שהוא חזר ומצד שני היה לי קושי לראותו ואמרתי לה שזה לא אמיתי שהוא נפטר והוא חייך ואמר לי שנכון שהוא נפטר אבל הוא חזר , לבסוף הוא ביקש נעלי בית אבל לא נתתי לו , כי טענתי שזה לא בסדר, עוד צריך לציין שהוא נראה בריא מאושר ושמח , אשמח לדעת מה פירוש החלום הזה 

שלום,

הכלבה שלי שהייתה מאוד מאוד קשורה אליי ואני אליה במשך 11 שנים, נפטרה לצערי לפני כחודשיים.

אני כל הזמן חולמת עליה את אותו החלום. חולמת שהיא מתה (כל פעם מסיבה אחרת/לא ידועה) ואז אני ממש בוכה ומתאבלת עליה ואחרי שאני שבר כלי היא פתאום קמה לתחייה כאילו כלום לא קרה! לאחר שהיא בחיים אני לא מבינה איך זה יכול להיות הרי היא מתה ...אני שמחה כל כך ומנשקת אותה! ואז היא שוב מתה... ואני שוב מרגישה שעולמי חרב עליי.

מה פירוש החלום?

יש לציין שהפטירה שלה הייתה פתאומית ולא היה שום סימן מקדים.. הכל קרה כל כך מהר, ביום אחד היא הלכה :(

ברמה הבסיסית, הקושי להתמודד עם השכול.
ברמה סמלית, מערכת יחסים לא יציבה עם חבר מסויים.
ברמה הנשגבת של הפירוש, חוסר אפשרות להביע את התסכול בעיקבות פטירת הכלבה.

חלמתי על ילד שטיפלתי בו שנפטר והשנה לפטירתו עוד כמה ימים..ובאתי לבית שלו וראיתי אותו חי

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: mtkm124
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר
בחר