חלמתי שאני בהריון בחודש תשיעי

ויש לי בטן ממש ממש קטנה של חודש שלישי מקסימום אני לא יודעת ממי הייתי בהריון בחלום אבל היה ברור לי שלא היה לי בעל או משהו כזה ולמות שאני רק בת 21 הייתי ממש ממש שמח ומאושרת שעומד להוולד לי ילד. היו עוד כל מני פרטים פחות משמעותיים בחלום כמו למשל שישבתי על דשא עם עוד הרבה אנשים ולבשתי שמלה (שבאמת יש לי בבית) ומישהו בא והעיר לי שהחזה שלי יוצר החוצה ואמרתי לו שיתבייש לעצמו לדבר ככה לאישה בהריון בחודש תשיעי, והוא אפילו לא ראה שיש לי בטן מרוב שהיא הייתה קטנה. או שמישהו אמר לי איכשהו "זה מה שקורה כשנכנסים לסטוצים" אבל אני לא נעלבתי כי ידעתי שהילד הזה הוא לא טעות אלא פרי אהבתי למישהו שלא הופיע בחלום. אפילו התחילו לי צירים בחלום והתקשרתי לאבא שלי לבשר לו אבל באיזשהו שלב הם הפסיקו והחלום המשיך כרגיל. הוא היה ממש ממש מוחשי, היו בו המון משתתפים והמון פרטים קטנים אבלעיקרון אחד ברור הייתי בהריון מתקדם ומאוד מאוד שלווה ומאושרת עם עצמי. מה זה יכול להגיד???? (ד"א אני בת 21 אז עוד אין לי רצון לילדים ולא בגלל זה חלמתי את החלום..)

הריון בחלום

בוקר טוב לא בהכרח בחלום הריון הואהריון אמיתי למציאות, אלה את לפני לידה מחודשת שלך, את עומדת לפני תקופה חדשה בחייך, ברגע שיגיע הזמן ותהיה לך לידה בחלום אז ורק אז תדעי שאת נכנסת לתקופה חדשה בחייך ותצטרכי לנתב אותה לדרך טובה יותר. לשבת על דשה ואם הוא ירוק אז זה מראה על צמיחה והתחדשות בחייך, לא אתפלא אם יש לך נטה לרוחניות ומיסטיקה זה שאותו אדם הסתכל על שדייך לא אומר כלום , ההיפך הוא זה מראה על שפע וטוב. כל טוב ושבוע טוב ומבורך ט ב ע ו ר ו ח א ל ד - יהושוע אפג'ין - כ ה ת מאסטר רייקי. מטפל מוסמך בשמנים אתרים. מרפא,מתקשר,פותר ומפרש חלומות, מלווה רוחני, מטהר בתים ואנשים, לפי תורת הקבלה. 7989227 - 050 כתובתנו באתר: טבע ורוח www.tevavaruach.co.il באתר מאמרים על חלומות ומועדי החלימה מה הם אומרים. להבא אני מבקש אם אפשר לרשום את תאריך החלום, ואיזה צבעים ראית/ה בחלום ומה הייתה ההרגשה בחלום, זה חשוב לפתירת החלום, ככל שיהיו יותר פרטים כך אוכל לפרש יותר לעומק החלום פורום לפתרון חלומות www.100halomot.tipo.co.il

חלמתי שאני בהריון בחודש תשיעי ויולדת תינוק זכר ללא כאב וכשהוא יוצא הוא נקי ללא כתם דם מלבד סריטה קטנה על איבר מינו. בהמשך החלום אני חולמת שהשילייה ,המים והדימום יוצאים מגופי ורק אז אני רואה את הדם.

החלום הופיעה בשעות הבוקר המוקדמות

חלמתי שאני בהריון בחודש תשיעי ויולדת תינוק זכר ללא כאב וכשהוא יוצא הוא נקי ללא כתם דם מלבד סריטה קטנה על איבר מינו. בהמשך החלום אני חולמת שהשילייה ,המים והדימום יוצאים מגופי ורק אז אני רואה את הדם.

החלום הופיעה בשעות הבוקר המוקדמות

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר
בחר