חלום מוזר..

טוב אז החלום הולך ככה: אני באיזשהו סמינר עם חברות..הסמינר הוא במקום שכבר הייתי בו פעם בסמינר אמיתי,לפחות המבנה נראה דומה. התקיימה פעילות וחברה שלי ואני לא רצינו ללכת אז נשארנו בכיתה. אחרי כמה זמן בא המדריך<שבחיים האימיתיים היה בוס שלי ליום אחד>,והתחיל לעשות בלאגן על זה שלא הלכנו.. ואז אמרתי לו שחברה שלי לא הרגישה טוב אז נשארנו בכיתה,הוא המשיך להתעצבן.. אח"כ בשאר הפעילות ישבתי בצד,ואח"כ יצאתי לדבר איתו. אמרתי שאני לא מאמינה שהוא כועס על זה שעזרתי לחברה ואז הוא אמר כן אבל לא רק,המסטיק שלך היה בפה שלי..~מוזר ביותר~ המשכתי לשחק אותה כועסת.. אח"כ הוא העביר שיעור במתמ' איכשהו,ואני לא רציתי להצטרף אז ירדתי למטה. עכשיו מסתבר שהיו "חיילים" במבנה שהיו טובים,ואז כשירדתי במדרגות ראיתי גם חייל שלובש מדים סוגלים ואז חשבתי לעצמי "טוב הוא במילא בצד השני של המבנה ולא איפה שהאיזור של כיתת הסמינר,אז זה בסדר." טוב הגעתי ללמטה ורציתי לצאת החוצה,והיו שומרים שאמרו "את רק בת 16" ואמרתי שלא..אני בת 17,ואפילו הוספתי שעוד חודש ומשו אני בת 18<נכון גם במציאות>. אמרתי שאני עולה למעלה בחזרה לכיתה,ואז כשאני במדרגות אני רואה חיילת סגולה באיזור שלי והיא מכוונת עלי תרובה ונראלי שהיא אמרה שאלך מפה. חזרתי שוב ללמטה,ואז כבר התחלתי להרגיש שמשו לא טוב והתחלתי לפחד,ממש רציתי להיות עם חברות,אנשים מוכרים שיגנו עליי. השומרים כנראה הביאו אותי למקום בו עמדו כמה אנשים..עדיין תחושת הפחד ליוותה אותי. ליד האנשים הייה שער כזה,וכל פעם מישו אחר נכנס. ראיתי אחד שיוצא משם,הוא לבש כאלה מדים כתומים<כמו של הוצאה להורג> ואני לא סגורה על זה אבל נראלי שהיה לו רובה. הוא הכניס עוד מישו מתוך האנשים שהיו איתי ואז הבנתי שכל האנשים פה הם אנשים שהולכים למות,מה שאומר שגם אני עלולה למות. מאותו רגע ממש ממש ממש ממש ממש פחדתי,ניסיתי לא להבליט את עצמי כדי שלא יבחרו בי להכנס לשער ולמות,ובתוך ההמתנה הזאת התעוררתי. גם אחרי שהתעורתי הייתי מבוהלת ולקח לי הרבה זמן להירגע.. אני ממש אשמח אם אקבל מענה לחלום:] תודה ולילה טוב:]

למה לא עונים?

אורוש.

מה היו יחסייך עם אותו הבוס?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר
בחר