חלום מוזר...

היי, אני זוכרת את החלום קצת במעורפל אבל אני זוכרת שהתעוררתי נסערת ממנו. אז החלום הולך ככה: אני ועוד מישהו\י<אני לא זוכרת עם מי באתי> הלכנו לאיזור שיש בו פארק,ושם היו עוד כמה אנשים,שביניהם ידיד שלי,שלצורך העניין נקרא לו א'. טוב אז הם רצו לשבת במקום שמאלי יותר אם אני לא טועה.ואני אמרתי שנשאר בדיוק במקום שהיינו בו כי יותר מוצל וכאלה.. לאחר כמה זמן א' אמר משו,ואני הגבתי על זה.. מאוחר יותר הוצאתי איזו מחברת שהייתה לי בתיק,והמשפט הראשון היה בדיוק מה שהגבתי על מה שאמר,אבל זה לא נראה לי מוזר באותו זמן..אולי כי רשמתי אותו,או לא יודעת למה.. ואז הקראתי אותו בקול,וא' שמע את שמו. ואז הוא שאל מה אמרתי,אז אמרתי בצחוק כזה לא רוצה להגיד,ושוב הוא שאל מה אמרתי ושוב אמרתי בצחוק שאני לא רוצה להגיד. ואז הוא התחיל לצרוח עליי! אהה והייתה מישהי בלונדינית לידי שהגיבה כל פעם אחרי שהוא צרח והוא גם צרח עליה בחזרה.. קמתי מזועזעת מהחלום כי בחיים שלי לא צרחו עליי ככה כמו שהוא צרח..ולגבי המילים שנאמרו כשהוא צרח,אני לא זוכרת בכלל.. עוד מוזר הוא שלפני כמה זמן<חודש,חודשיים> חלמתי עליו עוד חלום שגם בו הוא צעק עליי,אבל לא בעוצמה גבוהה כמו שהוא צעק עכשיו.. אשמח אם תפרשו לי את החלום בהקדם, המשך יום נעים,ושנה טובה ומתוקה

הוא צעק עלי בחלום !?

שלום לך אור ! החלום מדבר על בעיות בתיקשורת שיש לך עם המין השני , את מרגישה שאת לא מבינה בנים ואת ההתנהגות שלהם , את רוצה להבין יותר טוב מה קורה בהקשר הזה , כדי שתוכלי להכנס לקשר משמעותי עם מישהו ... אמיר.

אמממ

אני לא כל כך בטוחה בנוגע למה שכתבת.. ביני לבין הידיד שלי <אותו ידיד שצעק עליי בחלום> היו קצרי תקשורת לפני כמה זמן..אולי על זה מדובר? והפירוש לא אומר משו ספציפי לגביו? כי שוב,זו לא הפעם הראשונה שאני חולמת שהוא צועק עלי..

קצר בתקשורת

קצרים בתקשורת - זה בדיוק זה ...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: shoval84
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר
בחר