האקסית של החבר

ערב טוב! חלמתי על כך שאני נמצאת בבית [כנראה של מורה או מישהו סמכותי.. לא זוכרת], והיו 2 חדרים בבית.. בחדר אחד הייתי אני ועוד כמה ילדים ובחדר השני היה חבר שלי עם החברה הראשונה שלו [שאיתה הוא עשה הכל בפעם הראשונה.. ה-כ-ל],וכל הזמן שניסיתי לעבור לחדר השני אז המורה עמדה לכנס לבית והיינו אמורהים להסתתר.. לא יודעת למה.. בקיצור לקח הרבה זמן עד שעברתי לחד של החבר שלי ואז כשעברתי לא הסתכלתי עליו בכלל אלא עליה. מה זה אומר? [מנשה או עומר.. לא זוכרת מי זה היה .. שוב אני חוזרת על זה שניסיתי לשלוח לאחד ממכם אימייל וזהו איננו חלום ראשון על החבר] תודה מראש ולילה טוב

פירוש

לילי שלום, אנסה להסביר לך את פירוש החלום שלך בצורה שוטה וקלה להבנה: החבר שלך לשעבר ככל הנראה יזם את הפרידה ממך, את לקחת את זה די קשה, ובזמן האחרון את עובדת על עצמך ומנסה "לצאת מזה", מה שמונע ממך מלהפסיק לחשוב עליו הוא העובדה שהוא יוצא עם מישהי ( שאת בטח מכירה), שלדעת לא יותר טובה ממך !! את כל הזמן חושבת לעצמך : "מה יש בה שאין בי"? אני מציע לך לחשוב אחרת: החבר שלך לשעבר הפסיד אותך בכך שלא הספיק להכיר את כל התכונות והצדדים החיוביים באישיותך !! הרפי מהעניין- אין לכך הסבר הגיוני והמשיכי הלאה בחייך, הדר הכי טובה עבורך כרגע הוא למצוא לך חבר חדש !! כל טוב לך

לא הבנת אותי נכון

לא נפרדנו.. אנחנו עדיין חברים.. אני והוא.. פשוט חלמתי על החברה הקודמת שלו

פירוש

אם כן, החרדה שמא יחזור אליה מציק לך

אמיר תוכל בבקשה לפרש לי?

הי לילי !

החלום מדבר על עצמך , את חושבת שהתנהגות כמו החברה ההיא שלו , היא לא מתאימה לך , למרות שלפעמים את חושבת מה היה קורה אם היית מתנהגת ככה , את מרגישה שכדי להיות בקשר איתו , את צריכה להיות עם אופי כמו ההיא - וזה משהו שקשה לך להשלים איתו לגמרי. המייל שלי : warlus @ walla.co.il אם את רוצה שאני ארחיב על הנושא הזה. אמיר.

שלחתי מייל, אני מקווה שקיבלת

שלום לילי

לא קיבלתי מייל ממך... ניתן לשלוח גם מייל לכתובת warluswarlus@ hotmail.com אמיר.

היה לי גם חלום דומה אשמח שתעזרו לי חלמתי על האקסית של החבר שלי חלמתי שאני וחבר שלי נמצאים בבית שלי ופתאום האקסית שלו נכנסת אני מקבלת אותה בחייוך ומראה כאילו אני לא מקנאה אנחנו יושבים חבר שלי יושב באמצע ואני בצד ימין והיא בצד שמאל והוא כאילו נוגע לה ברגל ומנסה להתקרב אלייה ולא מתיחחס אלי כבר היה מאוחר אז היא אמרה שהיא מפחדת לנהוג לבד בלילה אז הצעתי לה לישון אצלי היא ישנה בחדר של ההורים שלי ואני וחבר שלי ישנו בחדר שלי וחבר שלי כל שנייה שואלת עלייה באיזה שהוא שלב אמרתי לו אני שניה באה הוא אמר לי אין בעייה בשמחה ושבאתי לעלות הביתה ראיתי אותו איתה באוטו ( בצבע שחור) והיא אמרה לי אמא שלי באה לקחת אותי שאני לא יסע לבד 

מה זה אומר לא קצת הזויי

חשוב לציין שגם המשפחה שלי הייתה בחלום אמא אחויות שלי ואבא שלי

חלמתי גם על משהו דומה  

חבר שלי הלך לקחת מפתחות לבית ממנה כי נאבד לו ואמר לי להשאיר לן תמשקפי שמש שלי היא אמרה לי לנקות לה תשולחן ולשטוף כילים ועשיתמ ובינתיים הילדין מתלהבים שהורים שוב ביחד באותו בית וצועקים חיבוק חיבוק נשיקה ואני שוטפת לה תכילים עד שהתעצבנתי ובסןף אמרתי לו שצריל ללכת והילדים לא רצו וחזרתי במונית 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: mayan_shua
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר
בחר