05.07.07 | 11:01
תיקים בחלום
שלום חלמתי שאני מחפשת חנות פתוחה כדי לקנות מתנה למשהו (כי כבר יום שישי והכל סגור) ואני מוצאת חנות אחת אבל אין שם מבחר גדול מדי של דברים ואז אני רואה כמה תיקים שנרטים חמודים ואני רוצה לקנות אחד לעצמי אבל אני לא מתלהבת מאף תיק כשאני מודדת אותם עלי ואז אני יוצאת מהחנות לחפש חנות אחרת פתוחה ובדרך אני פוגשת חברה ואנחנו מגברות ואז כבר ממש מאוחר ואין סיכוי שאני אמצא חנות אחרת טז אני שוב חוזרת לאותה חנות - והם עומדים לסגור אותה ואני שוב מודדת את התיקים תודה ליבי
05.07.07 | 22:09

תיקים

הי ליבי , החלום מדבר על הדרך שלך בחיים , את מנסה להבין באיזה צורה הכי מתאים לך להתנהג , ובאיזה צורה תוכלי להשיג את הדברים שאת מאחלת לעמך. אמיר.
08.07.07 | 09:08

ומה החלום

אומר - באיזה דרך?
10.07.07 | 09:41

משה - אשמח לתשובתך

10.07.07 | 22:26

תיקים בחלום

שלום חלמתי שאני מחפשת חנות פתוחה כדי לקנות מתנה למשהו (כי כבר יום שישי והכל סגור) ואני מוצאת חנות אחת אבל אין שם מבחר גדול מדי של דברים ואז אני רואה כמה תיקים שנרטים חמודים ואני רוצה לקנות אחד לעצמי אבל אני לא מתלהבת מאף תיק כשאני מודדת אותם עלי ואז אני יוצאת מהחנות לחפש חנות אחרת פתוחה ובדרך אני פוגשת חברה ואנחנו מגברות ואז כבר ממש מאוחר ואין סיכוי שאני אמצא חנות אחרת טז אני שוב חוזרת לאותה חנות - והם עומדים לסגור אותה ואני שוב מודדת את התיקים תודה ליבי

בנוסף

בנוסף למה שנכתב. מהו תיק? מקום לשים בו דבר, קיבולת, מקום לאצור בו רכוש. זה הרצון שלך "לאכול" ולהכיל את כל העולם, והכוונה היא להתנהגות שלך בהתאם. שאת מרגישה שהעולם שלך, והצד החיובי של זה הוא בטחון עצמי ושמחת חיים ותקשורת עם אנשים וכבוד עצמי וכו'. ואמנם הצד השלילי של זה הוא רכושנות ושתלטנות מסוימת ואנוכיות (כמו בחלום עם הצב ועם החתולים). לכן יש ענין של סלקציה בחלום. את בוחרת לך את התיק המתאים - את האופן הנכון להתמודד עם האופי שלך, עם התכונות שלך. ויש כאן משמעות של: לב (ליבי) כמו שמש, כמו מזל אריה. ואליו מתקשר הלב, וגם יש משמעות של אכילה. כי השמש "אוכלת" כמו אש אוכלת, ומצד שני היא מאירה ומחממת, גם כן כמו אש. לכן צריך שתמצי את התכונות האלו בצורה הנכונה, כי התיק מתקשר לתכונות הקשות יותר של ה"אוכל" של ה"לקחת כי זה שלי" (במשמעות סמלית). וזה תשומת לב, סמכות, הוראות לאחרים, וכו'. את כבר מבינה למה כוונה. כמו זהב, מצד אחד אוצר (OZER) מצד שני זוהר. וזוהר הוא הצד המתוקן יותר שלו, כי לאצור (כמו בתיק) משמעו רכושנות וכו'. זה הכוון. yms_a1@walla.co.il משה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר
בחר