חלום על ניתוח אף

לפני חצי שנה עברתי ניתוח פלסטי באף והיום חלמתי שאני עוברת שוב את הניתוח פעם נוספת ומיד לאחר מכן אני עוברת את הניתוח בפעם השלישית כאשר בפעם השלישית אני ערה לחלוטין אבל לא מרגישה שום דבר ואני רואה איך עושים לי את הניתוח ומקווה שהפעם הוא יצליח. אחרי הניתוח אני מסתכלת באף שלי במראה, פעם אני רואה אותו ישר ומושלם ופעם אני רואה אותו קצת עקום ודורש תיקון בנוסף אני רואה שהאף החדש שלי הוא ממש שפיצי בקצה בצורה מצחיקה ולא טבעית. כבר מזמן יצאתי מכל הפוביות של הניתוח אז מה אומר החלום הזה?..

ניתוח אף

החלום מדבר על זה שעמוק בפנים , את יודעת שהבעייה היא בחוסר הביטחון שלך , ולא בניתוח אף או איבר אחר בגוף. ההתנהגות שלך , היא זו שמושכת אליך אנשים אחרים (או דוחה) אנשים נימשכים אל מישהי עם ביטחון עצמי , ולא נימשכים אל מישהי בעלת חוסר ביטחון עצמי , שחושבת שהיא ניראת לא טוב ... ועמוק בפנים את מבינה שזה משהו ששום ניתוח לא יכול לשנות - זה משהו שאת בעצמך צריכה לעבוד עליו , ולהגיע לתוצאות ... אמיר.

הי,

ניתוח אף הוא פעולה כירוגית וכמו כל פעולה מסוג שכזה כדאי תמיד לבדוק ולבצע השוואת מחירים ולבחור את הרופא הטוב ביותר בשבילך 

אני יכולה להמליץ לך בחום רב להכנס לאתר מעולה עם הרבה מידע לגבי ניתוחים ואף לקבל השוואת מחירים לניתוח אף 

הכי חשוב זה בסופו של יום להרגיש שלם עם התוצאה

בהצלחה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר
בחר