07.05.07 | 14:01
חלום על נפילת שניים
שלום לכולם חלמתי חלום שמאוד מדאיג אותי... את החלום חלמתי לפנות בוקר של יום שבת וחלומי חלמתי שנפלו לי כל השניים ואני הולכת לרופא שניים בוכה עם השניים ביד ואומרת לו דוקטור מה אני יעשה איך אלך ברחוב בלי שיניים הרופא לוקח ממני את השיניים ובודק אותם ואומר לי אני לא מבין למה גם השניים שאין בהם חורים נפלו לך קמתי מהחלום בחושה מוזרה... של פחד ובושה אשמח מאוד לשמוע מה אומר החלום כי אמרו לי שמי שחולם על נפילת שיניים צריך לעשות תענית??????. תודה צהריים טובים מוריה
08.05.07 | 21:09

השיניים של מוריה

שיניים אם חולמים על שן שנופלת, פגומה, כואבת, מתפוררת או נשברת, מומלץ לבדוק אם לא קיימות בעיות בריאותיות ,בשיניים או בחלל הפה, הדורשות טיפול. פגיעה בשיניים מתקשרת להופעה חיצונית ודימוי עצמי של החולם. והחלום יכול לרמוז על דימוי עצמי שנפגע מסיבה כלשהי ,או על חוסר ביטחון עצמי. פגיעה בשיניים עשויה להעיד על קשיי התבטאות, על קושי בקבלת החלטות, או על תחושת חוסר אונים ה"משתקת" את החולם. חלום על נפילת שיניים יכול לסמל תהליך של התבגרות והתחדשות, ולרמוז כי החולם נמצא בתהליך של שינוי בחייו.חלום כזה אפייני לתקופות של חוסר ביטחון ותהפוכות בחיים, והוא מופיע בעיקר בזמנים בהם החולם נמצא במעבר מלימודים לעבודה, בזמן של שינוי בתפקיד, מעבר דירה או נישואין.זה תהליך שבו אנו נפטרים ממשהו ישן ובמקומו מקבלים דבר מה חדש וטוב יותר. חלומות אלו אופייניים בעיקר לגיל ההתבגרות ולגיל העמידה בהם השיניים נושרות ושינוי מתחולל בחייו של החולם. קיימים פירושים שונים הקשורים לשיניים ולדרך בה הן מופיעות בחלום: שיניים לבנות ויפות עשויות להצביע על שיגשוג, חיים טובים והצלחה העומדים בפני החולם. שיניים שצורתן אינה יפה, (שבורות, מתפוררות, עקומות או חסרות), עשויות לרמוז על בעיות או מחלות מהן החולם עלול לסבול ושיהיה לו קשה להיפטר מהן. עקירת שיניים בחלום עשויה להזהיר את החולם מפני אנשים הקרובים אליו אשר מנסים לפגוע בו ולהכשילו, וכי עליו להיזהר מפניהם. חלום על הכאת אדם אחר בשיניו, מתפרש כהתגברות של החולם על קשיים, ועל הצלחה בתחומים שחשש להכשל בהם. חלום על קבלת טיפול שיניים עשוי לרמוז כי החולם מתקשה להביע את עצמו מבחינה ריגשית. קיים בו מאבק פנימי בין הרצון להשתחרר נפשית ופיסית, ובין היכולת להביע זאת בפועל. דבר זה מתסכל את החולם ובא לידי ביטוי בחלום. יום קסום לוכד החלומות
28.01.09 | 11:04

פתרון חלום

חלמתי שנסעתי אחרי רכב שחור עם חלונות שחורים ,הגענו לכיכר תנועה ובין המכונית שלי ולשחורה היה מעבר חציה וחצה בו איש מבוגר ממוצא אתיופי שהוא גם נורא נמוך כ-1 מ' פתאום בעל הרכב השחור שאי אפשר לראות את פניו החליט לעשות רוורס ודרס את האתיופי וגרר אותו והבחור נהרג ואני קמתי מהחלום בבהלה וככה הסתיים החלום.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר
בחר