חלום על גופה

אני לא זוכרת את כל החלום אבל יש קטע שאני זוכרת: שאני נמצאת עם מישהו והוא פותח ארון קטן ופתאום אני רואה גופה שוכבת על הרצפה והיא הייתה קפואה או שמכוסה בחול קשה.. ואז הגופה פקחה עיניים והסתכלה עליי. ואז איכשהו אני רואה בחלום (זה כאילו קפץ מחלום לחלום אחר אבל נשאר על אותו סיפור וכאילו זה המשך) שהגופה הזאת הפכה לאישה והיא נמצאת בחברת אנשים. מה המשמעות של זה??

והיא נמצאת בחברת אנשים

שלום. החלום מתאר מצב בו נפתח אצלך משהו [רגשות, תכונות] שהיה סגור/מודחק/קפוא כבר הרבה זמן [החול הקשה] את מצליחה להישיר מבט [אולי להסתכל במראה] את עצמך והופעתך כאישה אולי היית מופנמת או חסומה החלום מתאר שחרור ושינוי מה שמפעיל את כל זה - זה הקשר עם גבר ="נמצאת עם מישהו", אולי קשר טוב, שעוזר לך לפתוח את "הארון הקטן" של הרגשות שלך תראי איך זה מתקשר לחיים שלך עכשיו אשמח לשמוע מנשה

תשובה למנשה

אני דווקא בזמן האחרון חשבתי לעצמי על עצמי והחלטתי להשתנות לגבי המראה שלי ולגביי בכלל..לתת לעצמי לגדול ולהתבגר יותר.. בקיצור אני מרגישה שהעינים נפקחו לי סוף סוף ואני מרגישה שיש לי את האומץ לעשות דברים שרציתי כבר הרבה זמן לעשות ועכשיו אני נמצאת במצב שאני יכולה לעשות את זה מבחינה נפשית וחלק גם מתקשר לבחינה כלכלית ושיש לי את ההסכמה של האנשים מסביבי לעשות את מה שאני רציתי. אבכל בעיקרון יש מישהו שאני רוצה להיות איתו כבר כמה חודשים ולפי מה שהוא אמר לי לפני זמן מה- הוא לא רוצה שנהיה יחד בתור זוג אבל אני לא יודעת מה עכשיו קורה איתו ומה הוא רוצה, אז ככה שאין לי קשר עם גבר כלשהו.

והעיניים נפקחו סוף סוף

שלום מיטל.החלום אכן משקף את "העיניים שנפקחו" ואת האומץ שיוצא החוצה..ה"מישהו" הוא אם כן הצד הגברי בתוכך שנותן לך דחיפה לצאת החוצה.. אולי גם יבוא...בהצלחה מנשה

היי לכולם אני עדיין נסער.חלמתי ממש באור הבוקר על כך שאני נושא גופה בתכריכים לא על ידיי אלה במיטה על גלגלים לבית לוויות או לאיזשהי מחלקה פתולוגית בבית החולים!!!פחד נוראי וזאת הפעם הראשונה שאני חולם חלום שכזה!!!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר
בחר