טבעות בחלום

חלום מוזר- בחלומי ראיתי הרבהטבעות יפות וגדולות ,פזורות על הדשא כעיין פטריות . התכופפתי לאסוף אותם,כבר התחלתי לאסוף, והנה אחותי מגיעה ואומרת: זה שלי... ברוב צערי עזבתי והלכתי. זה החלום. נורא מעניין אותי מה פשר החלום,שכן חלמתי אותו לפני זמן רב ואיני שוכחת אותו,בעיקר בשל המיוחדות שלו והסמל של הטבעות שבו !!! לא זכור לי שאיי פעם חלמתי על טבעות (ועוד כאלה יפות-בעלות אבן אחת,גדולה ,יפה ,זוהרת..) אודה מאוד אם תוכלו לפענח את פשר החלום !!!!!! תודה תודה תודה

ראיתי הרבה טבעות יפות וגדולות

שלום. טבעת הנה סמל לשלמות, מחוייבות, המשכיות, מחזוריות...תלוי בהקשרים תמונת החלום אומרת שהטבעות "פזורות על הדשא כעין פטריות".. הדשא מסמל תמיכה טבעית, מה שאת יכולה לסמוך עליו; הפטריות מסמלות הופעה רגעית וחמקמקה של קסם הסבר: הטבעות הגדולות והיפות הן אפשרות שנפתחה לרגע בפנייך ע"י התת-מודע. אולי זוהי גם משאלה גדולה שלך לשלמות להרמוניה ולחסד, אבל יכולה להעלם כלעומת שבאה התת- מודע מראה לך את שתי הדרכים אחותך מופיעה בחלום למטרה חיובית: להסיט אותך מלהתפתות לדרך הקלה תראי איך הדברים מתקשרים לחיים שלך עכשיו ולדרך ההתנהלות שלך בהגשמה וביחסים זוגיים אשמח לשמוע מנשה

תודה על העזרה

חן חן לך,מנשה, על ההסבר לסמלים בחלום.. כרגע לא עולה בדעתי ההקשר למציאות.. אניזוכרת שהתעוררתי מהחלום ומאוד לא מצאה חן בעיניי העובדה שאחותי (שאין לנו קשר והיא בכלל לא גרה בארץ)דווקא היא מנעה ממני לקחת את הטבעות המקסימות והנוצצות...איך ויתרתי לה כל כך בקלות...? אולי בעזרת ההסבר שלך אבין את הקשר לחיים שלי... זה בהחלט נותן כיוון חשיבה.. אם יהיו לי הארות-אשמח לעדכן! רוב תודות

שלום

בחלומות הייתי באזור הרוס היתה מחרוזת

מזמינים דבורה ולידה טבעת בסגנון עתיק עם אבן ירוקה  ירוק זית

לקחתי אותה וענדתי והתעוררתי  ופתאום ראיתי את הבת שלי שאמרה טבעת יפה

מי יכול לפתור את החלום

איזור הרוס וטבעת= סגירת מעגל.
הבת בחלום=תוצאה חיובית ממאמץ קודם.
דבורה=בעיה קטנה
צבע זית=עניין כספי המלווה בספוק נפשי
פירוש כולל בקצרה: מעבר ממקור פרנסה ישן למשהו מספק יותר.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: ,
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר
בחר