טבעות בחלום- פירוש בבקשה

ב"ה היה לי חלום עם הרבה פרטים אבל הדבר שאני הכי זוכרת זה שאדם מוכר לי + 3 טבעות (אחת גדולה, אחת בינונית ואחת קטנה) הטבעת הקטנה הוכנסה באיזה שהוא שלב לכוס מים (שממבט על הכוס היא נראתה גדולה). מה משמעות החלום, זה משגע אותי כל הזמן יש לי פלשבק מהחלום. אשמח לקבל תשובה

חלמא טבא חזית

ב"ה חלמא טבא חזית שלום לך כוס המים מסמלת כלי של שפע. משאלת לב. רצון שמשהו יתמלא בחייך. 3 הטבעות, כמו 3 הדייסות בסיפור זהבה, מסמלים אופציות. מאיזו דייסה לטעום? את הטבעת של מי לענוד? בסופו של דבר, הרעיון הוא הנמכת הציפיות. דווקא הטבעת הקטנה שוקעת בכוס המים - כלומר, הנמכת הציפיות לטבעת קטנה תביא למילוי הכוס - ולהבאת השפע. יתרה מכך, היא תהיה בהתחלה קטנה, ותגדל אח"כ (דרך הכוס הטבעת נראתץה כגדולה). סיכומו של דבר, ייתכן ויש לך תפישה זוגית כלשהני,ף שמתגבשת אצלך. מסמנים לך שעלייך ללכת לדרישות הצנועות יותר בהסתכלות הזוגית, כי משם תבוא לך הברכה וההצלחה, ואדרבה, גם השפע והטוב. בברכה והקב"ה יצילנו משגיאות יחזקנו בתורתו ויבשרנו בשנת תשובה גאולה ושלום

תודה, תודה רבה

ב"ה חלמא טבא חזית תודה רבה על הפירוש.

חלמתי  על  טבעת  נישואין  שאבדה  ואני חושבת שהיא  אבדה לי  בברכה  ומבקשת  שיחפשו  לי  ומי שימצא  יחזיר  ואני  רואה  את  הברכה   והתעוררתי  תודה 

אובדן הטבעת יכול לסמן חוסר נכונות להשקיע מאמץ במשהו שדורש הרבה זמן.  

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר
בחר