לפותרי החלומות שלום!!

שלום לפותרי החלומות!! שמי מיכל גבסי לפני כמה ימים חלמתי חלום מאוד מוזר ומפחיד: בחלום אני וחברה שלי (שעליה אדבר) והמשפחה שלה נמצאים בבית החולים מפני שהיא (החברה) צריכה לעבור ניתוח כי היא חולה במחלה נדירה במהלך הניתוח מוציאים לה את הלב ואני רואה את הלב גדול וורוד (בעל צבע יפה מאוד) לב יפה מאוד התרשמתי ממנו מאוד אחרי הניתוח הרופאים אומרים לנו שהיא צריכה לחזור הביתה ומכיוון שהלב איננו וניהיה חור לא תהיה לה זרימת דם והיא תשנה את הצבע של העור שלה. כשהגענו הביתה ראיתי אותה שוכבת במיטה בצבע כחול שחור ואנחנו כולנו מודאגים מאוד ועצובים מאוד יושבים סביבה ואז היא אומרת לנו : "אל תדאגו הכל יהיה בסדר, אני ארגיש טוב...." ואז כבר קמתי בבהלה רק רציתי להוסיף שאני בקשרים טובים מאוד עם המשפחה שלה (הם כמו המשפחה השניה שלי) מה יכול להיות הפרוש לחלום המוזר הזה? ולמי זה קשור אליי או לחברה? אשמח לשמוע את תגובתכם בתודה מראש מיכל

הפתרון

מיכלי אני לא פותרת חלומות אבל קוראת הרבה פירושי חלומות של אנשים מומחים. ונראה שהמקרה שלך הוא תת מודע . אני חושבת שאת דואגת מאוד לחברה שלך עצם אהבתך אליה כאחות . והחברה שלך היא בחורה חזקה שלמרות שהיא חולה במחלה נדירה היא שלווה עם עצמה והיא מרגיעה את כולם ואומרת שיהיה בסדר. יש לך פחד לאבד חברה טובה כמו אחות וזה לגיטימי.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר
בחר