פתרון לחלום

שלום לכולם אני גרושה מזה כארבע שנים אתמול בלילה חלמתי שאני עומדת להתחתן עם הגרוש שלי, אני נמצאת במספרה אבל הספר לא הגיע אני ממש נלחצת וספר אחר מוכן לאפשר ולסדר לי את השיער, ואז הגרוש שלי מגיע ורואה שאני לא מוכנה וגם נלחץ ופתאום אני מתעוררת מהשעון תודה על הפתרון

אשמח לפתרון

אשמח אם משהו ינסה לפתור לי את החלום

ללוכד החלומות

אולי תוכל לפרש לי את החלום. תודה ויום טוב

אולי שמישהו יתייחס

אין משהו שיכול לפתור את החלום שלי ????

חלמא טבא חזית

ב"ה שלום את גרושה, וחולמת על חתונה עם גרושך - בתת המודע יש כאן רצון לשקם את הזוגיות - אם במובנה הפשוט - איתו ממש, או עם גבר אחר. בכל אופן - את במספרה, אצל ספר, שלא מגיע, והבעל רואה שאת לא מוכנה והולך. השיחער מסמל את החיצוניות שלנו - החיצוניות השלילית. לכן בהלכה הולכות הנשים הדתיות עם כיסוי ראש או פיאה, כדי לבטל את השערות החיצוניות הללו, המסמלות אחיזה של כוחות חיצונים. את רואה את עצמך אצל ספר - כלומר, לפניח החתונה את צריכה לשעות שינוי בשיער המסמל תכונות שליליות - ושינוי זה לא נעשה - והמצב כביכול דומה לנקודת הפתיחה הקודמת בנישואייך - והבעל עוזב, כי את לא מוכנה. ייתכן ואת יודעת שעלייך לעשות שיוני רוחני בחייך 0- ייתכן וכבר אמרו לך שעלייך לעשות זאת, ואת חוששת. מפחדת. לגיטימי - כי זה נראה רחוק ממך כרגע. הענין הוא שהחלום מראה לך שכל עוד לא יהיה שינוי זה בחייך, יהיה לך קשה לצאת מהנקודה בה את מצויה כרגע, ואת למעשה דורכת במקום. אם תרצי לחולל שינוי בחייך - עלייך להתחזק בתורה, שהיא הדרך הכי טובה לקצץ בשערות - המסמלות את החיצוניות והצד השלילי - כלך גם אגב מסמלות הציפורניים - ושניהם גם מביחינה ביולוגית "פסולת" של הגוף - קרטין - חומר המופרש מתאי העור החוצה. עלייך להתחיל במסע שממנו את חוששת, ומתעכבת שלא לצורך, כי רק דברים טובים יכולים לקרות לך מכך - כמו אותו בעל שמחכה לך שתעשי את אותו השינוי. ייתכן והוא כבר עשה אותו, ואת חוששת להצטרף. אל חשש. "כי היא חייך ואורך ימיך" - נאמר על התורה. בברכה והקב"ה יצילנו משגיאות יחזקנו בתורתו ויוסיף לך רק טוב

חג שמח ותודה

אני מאוד מודה לך על פתרון החלום ואכן אני רוצה לעשות שינוי וחוששת מקווה שאאזור מעט אומץ ואעשה את השינוי חג שמח לכולם

פתרון לחלום

שלום לכולם אני גרושה מזה כארבע שנים אתמול בלילה חלמתי שאני עומדת להתחתן עם הגרוש שלי, אני נמצאת במספרה אבל הספר לא הגיע אני ממש נלחצת וספר אחר מוכן לאפשר ולסדר לי את השיער, ואז הגרוש שלי מגיע ורואה שאני לא מוכנה וגם נלחץ ופתאום אני מתעוררת מהשעון תודה על הפתרון

פתרון

אביבה אני לא נביאה ולא פותרת חלומות אבל נראה לי שהחלום אומר שאת רוצה לחזור לגרוש שלך אבל את לא יודעת אם הוא יקבל את זה והאם כדאי בכלל. האם הוא יקבל אותך שוב כמו שאת וישכח מכל מה שקרה בניכם. מקווה שאני צודקת ויש משהו בזה אם לא אז סליחה עינת
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר
בחר