הריון בכל מיני שלבים

שלום לפורום הנכבד כבר כמה לילות אני חולמת על הריון ובכל חלום הבטן שלי גודלת. הלילה הזה הבטן שלי היתה ענקית. האם יש פירוש לכך ?

היי ים....הריון..

היי בהלומך אכן יש מסר על רעיון "שמתבשל" אצלך כבר תקופה ארוכה...כנראה שתכנית חדשה שגיבשת לעצמך עומדת לצאת לאור... אשמח לשמוע את דעתך אור ואהבה נעמי

הלואי

לשאלתך אכן יש לי תוכניות ש"מתבשלות" אבל הגשתמתם אינה תלויה רק בי ולכן הייתי רוצה לשאול : האם באמת יש לחלום יכולת לנבא את העתיד? האם באמת אם חולמים חלום "טוב" או חלום "רע" הם מתגשמים? בצורה זו או אחרת אשמח לתשובה - תודה

היי ים ...

היי בשנית ראשית שמחה שהתחברת.. לשאלתך הראשונה... ברגע שאנחנו מקבלים את הרעיון שאנו יצרנו את מצבנו כאן, אנחנו יכולים לשנות את עצמנו ולהתקדם מעבר לכל מצב נתון. אנחנו בעצם קוצרים את מה שזרענו. אכן ישנן חלומות נבואיים שבאים מהרמה הגבוהה ביותר של הנשמה. חלומות אלו הן מסרים מאלוהים או מהעצמי-האלוהי העוסק בצמיחה רוחנית והם עשויים להכיל בתוכם מסר אישי. לחלומות אלו יש איכות שונה של מודעות, והם מגיעים בדרך כלל מהרמה המיסטית של המודעות. לגבי חלום "רע" או טוב.. אין סמל רע בחלום...החלומות המפחידים ביותר כוללים את התובנה החיובית ביותר ברגע שאנו מתחילים להבין אותם. החלום "הרע" פשוט מנסה ללכוד את תשומת ליבנו בכדי שנזהה את התובנה ונוכל להתקדם למודעות שמחה יותר וטובה יותר. הם בעצם באים לייצג משהו שהדחקנו ומשפיע עלינו בצורה שלילית. מקווה שעניתי במשהו.. אור ואהבה והצלחה בדרכך נעמי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר
בחר