תכשיט וענבים

שלום ןברכה לכל הפורום הנכבד אנא עזרו לי בפתרון החלום : הלכתי עם אישה שאינה מוכרת לי ושוחחנו פתאום ראיתי שהיא עונדת על הצוואר שלה ענק (שרשרת) עשוי מריבועים של כסף וזהב והוא היה יפה מאד.בהמשך המשכנו ללכת ובדרך אכלתי ענבים מתוך שקית ניילון אנא עזרו לי בפתרון החלום מה הוא אומר???

בבקשה תענו לי

תכשיט וענבים

ב"ה שלום זהב וכסף הינם יסודות מנוגדים. הזהב רומז לדין, והכסף לחסד. שילוב של השניים מסמל איזון, שזה דבר בריא. כלומר, היכולת ללכת בנתיב האמצעי, בין החסד והדין, שהוא ייחודי לעם ישראל. באיזה צבע היו הענבים? בברכה יוסף טוב

ירוקים אבל בחלקם היה רקב(נקודות חומות)

המשך לתשובה

כאשר הסתכלתי בתוך השקית ניסיתי לבחור את הענבים ללא הרקב ... מה אומר החלום ? מה הקשר בין התכשיט לענבים ? אנא תשובה מהירה

שלום

ב"ה כהמשך, אציין כי ראית ענבים בהירים (ירוקים) היא גם מרמזת על החסד. את בררת ולא נגעת בענבים שהיו בהם נקודות חומות - שהן בגוון אדום של דין. סופו של דבר, הוא שאת בחרת לך את דרך האמצע- בין עשית החסד והדין - ורומזים לך שעלייך לבחור יותר בדרל החסד. הכוונה היא שעלייך להשתדל לעשות יותר חסד עם הסביבה שלך, אם כי מקומך בסך הכל טוב. ראית ענבים בהירים בחלום מצוינת בגמרא בפירוש כסימן טוב. דהינו, רק מכוונים אותך לעשות יותר חסד ממה שאת כבר עושה. בברכה יוסף טוב

תודה ולילה טוב

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: mayan_shua
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר
בחר