כוס זכוכית נשברה

אנא עזרו לי לפתור את החלום ... נכנסתי לגן ילדים ראיתי תינוקות ובחצר היתה סוג של בהמה סוס אן פרה שראיתי רק את הפה שלה...ישבתי על כסא ופתאום ראיתי מאחור שכוס נשברה ועל הרצפה זכוכיות מה זה אומר ,,,תודה רבה

הזכוכית שנשברה מאחור

שלום. נראה שהחלום שם בפניך את נושא התקשורת שלך עם עצמך ועם הסובבים. אולי לא מצאת את דרך המלך לתקשר עם אחרים. יתכן שמבלי דעת הקפת את עצמך במחסומים בלתי נראים ששבשו את הזרימה של התקשורת והקשר. אולי היו ויש כל מיני הגזמות - או דיבור מהמקום של ילד, או דיבור בוטה וחותך, או דברת מוגזמת. כל זה היה די מודחק ועתה, לפי דברי החלום, המחסום הזה נשבר, או עומד להשבר, שאת רואה אותו ["ראיתי מאחור], ושאם זה כך , חייך יהיו לפתע טובים ושלמים יותר. זהו חומר למחשבה. אשמח לשמוע את דעתך. מנשה

מנשה היקר

תודה על הפירוש נכון... בחודשים האחרונים אני עסוקה במחשבות על דבר מסויים ואת כל היום אני מעבירה המחשבות רק על זה אני עצובה ובעיקר מחכה ... האם כל זה מאחורי ?

ליםםםםםםםםם

שלום.אפשר להבין מדבריך בהמשך לחלום שהסתובבת במעגלים, במחסום בלתי נראה של מחשבות, ועכשיו הוא נעשה מודע והתנפץ. אני מניח שכל זה מאחוריך, כמו הזכוכית שהתנפצה מאחוריך.. תני לדברים לקרות בדרכם הטבעית כמו נחל זורם לו..אל הים בהרבה סימפטיה. מנשה

כוס זכוכית נשברה

אנא עזרו לי לפתור את החלום ... נכנסתי לגן ילדים ראיתי תינוקות ובחצר היתה סוג של בהמה סוס אן פרה שראיתי רק את הפה שלה...ישבתי על כסא ופתאום ראיתי מאחור שכוס נשברה ועל הרצפה זכוכיות מה זה אומר ,,,תודה רבה

כוס זכוכית שבורה - פתרון!!!!!!!!!!!!!!!!

חלמא טבא חזית!!! שלום הגמרא אומרת בפירוש כי הרואה כלי זכוכית נשבר בחלום - בקשתו תתמלא. ע"פ הסוד הכלים הם האמצעי באמצעותו נשמר השפע, וכאשר אנו רואים בחלום כלי נשבר, הרי שהשפע מהעולם העליון המיוצג בחלום יורד אלחינו אל העולם התחתון. הכלי הוא כלי זכוכית ומראה שאת זכאית (מלשון זכוכית) להגשמת בקשתך, ושהקב"ה ייתן לך זאת בזכות ולא בחסד. אין אני יודע מה בדיוק מטריד אותך ומה בקשתך - אך דעי לך כי מעתה זה רק ענין של זמן. בהצלחה יוסף טוב.

ליםםםםםםםםם

שלום.אפשר להבין מדבריך בהמשך לחלום שהסתובבת במעגלים, במחסום בלתי נראה של מחשבות, ועכשיו הוא נעשה מודע והתנפץ. אני מניח שכל זה מאחוריך, כמו הזכוכית שהתנפצה מאחוריך.. תני לדברים לקרות בדרכם הטבעית כמו נחל זורם לו..אל הים בהרבה סימפטיה. מנשה

תודה רבה

שיחררת לי את הנפש לדרך חדשה ... תודה

חלמא טבא חזית!!! שלום הגמרא אומרת בפירוש כי הרואה כלי זכוכית נשבר בחלום - בקשתו תתמלא. ע"פ הסוד הכלים הם האמצעי באמצעותו נשמר השפע, וכאשר אנו רואים בחלום כלי נשבר, הרי שהשפע מהעולם העליון המיוצג בחלום יורד אלחינו אל העולם התחתון. הכלי הוא כלי זכוכית ומראה שאת זכאית (מלשון זכוכית) להגשמת בקשתך, ושהקב"ה ייתן לך זאת בזכות ולא בחסד. אין אני יודע מה בדיוק מטריד אותך ומה בקשתך - אך דעי לך כי מעתה זה רק ענין של זמן. בהצלחה יוסף טוב.

חלמא טובא חזית

בתור אדם מאמין אני מודה לך ומקווה שתהיה לך שבת טובה כמו שעשית לי רק טוב ואהבה אני מאחלת לכל הפורום

תודה רבה

שיחררת לי את הנפש לדרך חדשה ... תודה

פתרון לחלום

ביתי בת ה-19 חלמה שהיא הולכת על נעלי זכוכית בצורת כוסות יפות. מה אומר החלום?

חלמתי שאני נמצאת בתוך בית גדול ומפואר,

סוג של בית נופש שהלכנו לשם כל המשפחה 

שלי,אבל בכניסה של הביהזה זה לא היו מדרגות-

הוא היה גבוה פיזית-היה צריך ממש לטפס כדי להיכנס

אליו. אחרי שנכנסתי הייתי במטבח ושיחקתי עם האחיינית

שלי,הסתובבתי אחורה לכיוון השיש וראיתי את הכוס

הזכוכית שם שבורה. מה זה אומר??

אני חלמתי על איזה בית (שלא שלי במציאות אבל בחלום הוא שלי) והגיעו אורחים שאני לא מכירה והתחילו להתיישב שם כאילו הם אורחים שמכירים אותי. הם התיישבו באיזה שולחן בחוץ ובקשו שתיה. נכנסתי הביתה פתחתי את הארון שיש בו המון כוסות זכוכית לשתיה קרה וכוסיות יין מזכוכית ומצאתי שם המון כוסות שבורות. בחלום אני יודעת שחלקן היו כוסיות יין מסבתי ז"ל וכאב לי על שהן נשברו וחלקן פשוט היו כוסות זכוכית לשתיה קלה.

בוקר טוב!

חלמתי שאני נמצאת איפשהו עם אחד הנכדים שלי.

לפי החלום היו כמה פלטות של זכוכיות כי בחלום הנכד שלי בן 8

שבר בפעם הראשונה וכעסתי עליו ואח"כ שוב לקח עוד אחת וניסה לשבור ובחלום

שמחתי שהוא לא הצליח ובכל זאת כאילו כופף את הזכוכית לשניים ושוב נשברה

אאודה לתושבה

שלום חלמתי על שאני והילד בבית גדול ואני יורדת למטה רואה דשא ירוק ו2 עיצים עץ תירס ועוד עץ.

בחלום השני רואה מטפסת על עץ גבוה.וטלפון שמצלצל

שלום חלמתי על שאני והילד בבית גדול ואני יורדת למטה רואה דשא ירוק ו2 עיצים עץ תירס ועוד עץ.

בחלום השני רואה מטפסת על עץ גבוה.וטלפון שמצלצל

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: מירב מירב
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר
בחר