עקיצה של צרעה

חלמתי שצרעה עוקצת אותי בראש,באיזור צ'אקרת הכתר,מה זה אומר?

צירעה ועקיצה

חלמא טבא חזית, חלמא טבא חזית, חלמא טבא חזית שלום אני מפרש את החלומות ע"פ עולם התוכן היהודי האמוני, ומתוך גישות פסיכולוגיות, מתוך נסיוני כמטפל ומתוך לימוד תנ"ך וגמרא, ושאר תורות היהדות. מעניין שציינת את המושג כתר. אך עליך להבהיר לי היכן בדיוק עקצה אותך הצירעה, כי מיקום צ'קרת הכתר בראש לא ידוע לי ולא מוכר. בברכה, יוסף טוב.

דחוף!!! - פתרון

חלמא טבא חזית, חלמא טבא חזית, חלמא טבא חזית שלום הייתה לי תחושה מוזרה בקשר לחלומך בגלל איזכור המילה "כתר". לכן גלשתי לרגע בגוגל כדי לזהות היכן ממוקמת צ'קרת הכתר, ולהפתעתי, היא ממוקמת היכן שחשבתי... לפני שאומר את שיש לי לומר, אקדים ואסביר דבר מה. ישנה אמירה של חז"ל האומרת - "אין מזל לישראל". הפשט הוא מאד פסימי - כביכול לעם ישראל אין מזל, אך הסוד עמוק מאד. אסביר לך פירוש אמצעי לענין. הקב"ה חלק כל מיני חוכמות בעולם לעמים השונים. התורות העיקריות קשורות לגלגלי השמיים ותכונתם וכתוצאה מכך גלגל המזלות, והן התורות העיקריות בקרב אומות העולם, וחז"ל מדברים עליהם כהכללה לשאר התורות. חז"ל אומרים כי אין מזל לשיראל - דהיינו, אם שאר העמים נקבע גורלך בצורה זו או אחרת ע"י אותו כאלו או אחרים, הרי שאצל עם ישראל אין הדברים פועלים כך. לכל אחד מעם ישראל ישנו ערוץ ישיר הפתוח לקב"ה, ודרכו הוא יכול לשנות את מזלו. לכן, אין משמעות למזל אצל עם ישראל, כי ע"י התפילה אדם יכול לשנות את גורלו. ולכן האמירה - אין מזל לישראל! חשוב להבין. ע"פ הסוד- השימוש בכל מיני תורות הזרות לרוח היהודית מוסיפות כוחות טומאה בעולם, ומגבירות את החושך. מתיאור חלומך אני מבין כי אתה בעל השקפה רוחנית התבטאת בהתעניינות בצ'קרות. ולפירוש החלום: הצירעה מסמלת צרות עין כמו המילה עצמה (צירעה = צרות עין). במקרא מתוארת הצירעה כאלמנט המעניש את העמים האויבים את ישראל. "ושלחתי את הצירעה לפניך..." (לפני עם ישראל במלחמתם בעמי כנען). תופתע לשמוע כי מקום העקיצה בראשך הוא מקום הנחת התפילין של הראש. מקום זה ע"פ הסוד מכונה "כתר" כי הוא החיבור שלנו לספירת הכתר, הספירה העליונה ביותר מבין עשרת הספירות. החלום מראה כי כוונותיך הרוחניות טובות, ואף גבוהות, אך דרכך אינה טובה, ויוצרת עליך קטרוג, המגיע בצורת הצירעה, ממש כפי שנשלחה כנגד עמי הגויים. אתה מונע מעצמך את החיבור האמיתי הנובע מייעודך האמיתי כבן לעם ישראל. מקום העקיצה הוא מקום הנחת התפילין של הראש -וכאדם יהודי יש לכך משמעות חשובה. אם בחלום מרמזים לך עם המקום הזה, הרי שזהו ערוץ שפתוח אצלך ומצוי בסכנה בגלל שימוש לא נכון. זה כמו מישהו שיש לו מפתחות לבית מלא כל טוב, והוא לא מבין כי המפתח הוא בכלל מפתח, ומשתמש בו שלא לשימושו. נניח, מחבר את המפתח לקצה של מוט והופך אותו לחנית עימה הוא צד את פרנסתו. והרי זה שימוש במפתח לפרנסה בצורה אווילית, כאשר הוא יכול לנתק את המפתח מהחנית המאולתרת ולפתוח עימו את הבית מלא כל הטוב אשר בו לא יחסר לו דבר. לתשומת ליבך. יוסף טוב.

הערה נוספת

כינויך בשאלת החלום הינו דנה. נשים לא מניחות תפילין, אך פירוש החלום עומד בעינו. מקום העקיצה הוא מקום הנחת תפילין של הראש. ומשמעותו זהה. נכון שאישה ביהדות לא מניחה תפילין (אגב, כי נשמת האישה מחוברת באופן טבעי לספירת הכתר, והיא לא זקוקה לסיוע הנ"ל), ואם אכן את אישה הרי שהמלצתי עומדת בעינה. לתשומת ליבך. יוסף טוב.

עקיצה של צרעה

חלמתי שצרעה עוקצת אותי בראש,באיזור צ'אקרת הכתר,מה זה אומר?

עקיצה של צירעה

שלום. כפשוטו החלום אומר, בהמשך לדבריו של חזי, שאת נותנת להערות עוקצניות שלך לחבל בכוונותיך הטובות ובהבנה הגבוהה שלך. לחילופין, יתכן שהצירעה בדרכה עושה לך שירות של פתיחה של צ'קראת הכתר שלך לאמת מלמעלה. כאילו נותנים לך פליק כדי "לפתוח לך את הראש", להעיר אותך לתקשורת חיובית עם עצמך ועם אחרים. חומר למחשבה. אשמח לשמוע את דעתך. מנשה

חלמתי שיש צרעות בתוך הראש שלי. אני מוציאה אותן אחת אחרי השניה.. מה זה אומר?

ייתכן ונתקלת במספר בעיות, אומנם קטנות, אך בכל מקרה מטרידות.

שמחתי לעזור

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר
בחר