חלום על אכילת זנב של כלב

חלמתי שאני אוכלת זנב של כלב חי. קמתי מהחלום ברצון להקיא. מישהו יכול לעזור?

פרטים

עוד פרטים על החלום , בתוספת קצת רקע עצמי יעזרו לפתרון ... אמיר.

רצוי גם פרטים על זוגיות שקיימת

האם קיימת התחילה סוג של זוגיות חדשה .(הכוללת שינויים או חידושים מיניים) ואם לא.. האם יש משהו מסביבך שקרה " שטני" או רע או לא אתי שניסית לעצור או לסרס, או שגרם לך דחייה משם נמשיך בפירוש

ההרגשה הפיסית מרמזת על התחושה בנשמה

הכלב מסמל הגנה בפני אבדן חומר,רכוש וכסף. אכילת ההגנה היא ביטוי להפיכת אותה הגנה לתובנה רוחנית . אין בעניין ההגנה כל עניין ודבר ללמוד ממנו להחכים או לצמוח רוחנית ,אין אותו זנב עשוי מאותם חומרים מגדילים . יש רק עניין אחד בהופעתו בחלום ,הבנה כי פועלת בתוכך הגנה בפני אבדן כסף עניין שיש לאזן . צריכת אותה הגנה לרמות גבוהות של אכילתו מעידה על התרחקות מעשייה מאזנת ונסיון לאיזון דרך הגנות רבות ונוספות . בברכה יוסי דותן

יוסי שלום

שמי טלי ואני באתר שבהנהלת מספר ימים, עוסקת במיסיטיקה ומילדות גם פותרת חלומות. שאלתי היא: לגבי הפירוש של החלום, ציינת כי הכלב מסמל הגנה מפני כסף חומר, כפי שידוע במציאות זה אכן תפקידו של הכלב, מאין פירוש הסמל הנ"ל.גם בחלום. האם אתה יודע מקורו? דבר שני( מכל הלב, בלי חלילה לכעוס) אחר יומיים באתר בסך הכל, הועלה הצורך שתבקר כאן יותר. הרבה יותר - בין אם לעזור בפירושים ובין אם לסלק בעיות וילדים מציקים. אז בתור " החדשה" אני מרשה לעצמי לצעוק " המלך עירום"

ועד שכבר זכיתי לראותך מפרש חלום יוסי

זה החלום עם הכי פחות חושים, הכי פחות סמלים, הכי פחות תיאורים הכי פחות מורכב. סמל אחד . עד שנכנסת.. זרוק עצם))לחולמים האחרים גם.

היי טלי

אם יתמזל מזלך והאדון דותן ייתיחס אליך הוא יכתוב לך כי אף אחד לא ביקש ממך לפרש בפורום{מניסיון איתו)זו דרכו, להכנס פעם בחודש או חודשיים לפרש חלום שמותיר את החולם יותר מבולבל ממה שהיה , לשפוך מילים גבוהות רדודות וללא כל קשר. ואכן המלך עירום ולא רק מבחוץ. יותר מעניין הוא התייחסותה של הנהלת וואלה שאינה טורחת לענות למי שמתלונן עליו, ולכן עצתי לך המשיכי בעבודה היפה שאת עושה ואל תתיחסי לשחצן הזה. נסי להכנס לאסטרולוגיה ושם ישנן כתבות של יוסי ותראי כיצד הגולשים,כמעט ללא יוצא מהכלל, מתייחסים בזלזול לכתבותיו. יום קסום לוכד החלומות

לוכד חלומות יקר

אם הוא יגיד לי שאף אחד לא ביקש ממני לפתור, ולעוד כמה פותרים נפלאים שגיליתי באתר הזה.. מי יפתור? הוא? הוא בא.. בחר את החלום היחיד!! שכל מה שהופיע בו הוא זנב כלב... נתן ניתוח עלוב של הכלב מסמל הגנה על רכוש. והלך. יודע כמה חלומות לא פתורים יש כאן? כמה חלומות מדהימים מורכבים שגם אני הייתי רוצה לשמוע עליהם חוות דעת? מלא. הוא בא זרק את המילה הגנה והלך. אני מוכנה להתנדב!! לנהל את האתר))

נסי לכתוב להנהלת וואלה...

ותראי שהם אדישים יותר מיוסי דותן. ניסיתי, אמיר ניסה, הרבה גולשים הביעו מחאה והנהלת וואלה מחרישה ואין קול ואין עונה. העיקר שדותן מציג עצמו כ"פרשן החלומות של וואלה". בהצלחה לוכד החלומות

טלי

את מוזמנת להמשיך ולתרום מהידע שלך , כניראה מה שהיה הוא מה שיהיה , מהניסיון שלי של כמה שנים בפורום, דברים לא משתנים... כל פותר חדש מתקבל בברכה !!! :-) אמיר.

נסי לכתוב להנהלת וואלה...

ותראי שהם אדישים יותר מיוסי דותן. ניסיתי, אמיר ניסה, הרבה גולשים הביעו מחאה והנהלת וואלה מחרישה ואין קול ואין עונה. העיקר שדותן מציג עצמו כ"פרשן החלומות של וואלה". בהצלחה לוכד החלומות

אולי אפשר להתקשר אליהם..או...:

או לכתוב בקשה משותפת. ואם כבר אז כבר.. נקיים מפגשי מחאה -(סתם כתירוץ) שבהם אנחנו מחליפים ידע, שותים קפה יחד, ונהנים אחד מהשני ומן הידע.. אני תורמת את המקום))אני מוכנה להפיק))

יוסי שלום

שמי טלי ואני באתר שבהנהלת מספר ימים, עוסקת במיסיטיקה ומילדות גם פותרת חלומות. שאלתי היא: לגבי הפירוש של החלום, ציינת כי הכלב מסמל הגנה מפני כסף חומר, כפי שידוע במציאות זה אכן תפקידו של הכלב, מאין פירוש הסמל הנ"ל.גם בחלום. האם אתה יודע מקורו? דבר שני( מכל הלב, בלי חלילה לכעוס) אחר יומיים באתר בסך הכל, הועלה הצורך שתבקר כאן יותר. הרבה יותר - בין אם לעזור בפירושים ובין אם לסלק בעיות וילדים מציקים. אז בתור " החדשה" אני מרשה לעצמי לצעוק " המלך עירום"

פשוט חבל איך שאת הורסת והיחוסים שאת נותנת על הפנים חבל

חלום על אכילת זנב של כלב

חלמתי שאני אוכלת זנב של כלב חי. קמתי מהחלום ברצון להקיא. מישהו יכול לעזור?

בקרוב את תגלי כי זה שקרוב עלייך מיתגלה כאוייב שפשוט תירצי להקיא

ההרגשה הפיסית מרמזת על התחושה בנשמה

הכלב מסמל הגנה בפני אבדן חומר,רכוש וכסף. אכילת ההגנה היא ביטוי להפיכת אותה הגנה לתובנה רוחנית . אין בעניין ההגנה כל עניין ודבר ללמוד ממנו להחכים או לצמוח רוחנית ,אין אותו זנב עשוי מאותם חומרים מגדילים . יש רק עניין אחד בהופעתו בחלום ,הבנה כי פועלת בתוכך הגנה בפני אבדן כסף עניין שיש לאזן . צריכת אותה הגנה לרמות גבוהות של אכילתו מעידה על התרחקות מעשייה מאזנת ונסיון לאיזון דרך הגנות רבות ונוספות . בברכה יוסי דותן

עוד אחד שמחשיב את עצמו למבין

בקרוב את תגלי כי זה שקרוב עלייך מיתגלה כאוייב שפשוט תירצי להקיא

אין ספק כי "איריס,יסמין,אלה," שבה לבלבל

לכולנו את המוח. טביעת האצבע שלה היא חוסר היכולת להבין כי לא כותבים רק בכותרת. כך התנהגה בעבר וכך היא עושה גם בדמותה החדשה אייל קורא
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: aviva_spaya
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר
בחר