חלום על חתונה

כבר פעמיים אני חולמת על חתונה שהיא לא שלי פעם אחת על חתונה של אחותי שהיא יותר צעירה ממני ופעם שניה על חתונה של חברה טובה שלי שהיא עוד מעט מתחתנת ובשתי החלומות אני גם רואה את עצמי רוקדת ושמחה האם זה אמור לתת לי רמז לגביי העתיד שלי גם לגביי חתונה משלי.

מתחתנים

היי קרן החלום אכן רומז על שמחה ואושר שיהיו לך ועל נישואים מאושרים לכשיקרו. יום קסום לוכד החלומות

לוכד החלמות

תודה רבה על תגובה מהרה

חלום על חתונה

כבר פעמיים אני חולמת על חתונה שהיא לא שלי פעם אחת על חתונה של אחותי שהיא יותר צעירה ממני ופעם שניה על חתונה של חברה טובה שלי שהיא עוד מעט מתחתנת ובשתי החלומות אני גם רואה את עצמי רוקדת ושמחה האם זה אמור לתת לי רמז לגביי העתיד שלי גם לגביי חתונה משלי.

חלמתי על פגישה עם האקס

אני מתחתנת בעוד 3 חודשים וחלמתי חלום על האקס שלי שלא דיברנו ולא היינו בקשר לפחות 6 שנים חלמתי שאנחנו נפגשים ומדברים ושתינו מרגישים שאנחנו מאוהבים אחד בשני הזזתי את היד בכוונה שהוא יראה את הטבעת אירוסים ואז הוא שאל אותי מה חדש ואמרתי לו שאני מתחתנת ואז אמרתי לו מה איתך שמעתי שגם אתה מתחתן אז הוא אמר לא ביטלתי את החתונה בחלום הוא רמז לי לבטל את החתונה אז אמרתי לו שאני לא יכולה כי אני מתחתנת עוד 3 חודשים... קמתי בבוקר עם ספקות כי אני והבן אדם הזה לא בקשר כבר 6 שנים לא נפגשנו ולא כלום מה זה אומר????

היי חלמתי שאני מתחתנת עם האקס ברבנות ויש רק עדים ואני כל הזמן בוכה בלי הפסקה 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר
בחר