מה התנאים לעבור קורס מתמיד? וזק"א?

מה התנאים לעבור קורס מתמיד? (האם צריך צבא ? איזה גיל ואיך עובדים הקורסים?כנ"ל לגבי זק"א)

מתמי"ד

רוב אנשי המתמיד הם אנשים בוגרי צבא זה העיקרון המנחה אבל קימים הרבה חריגים בנושא בחורי ישבה וכאלה שדוחים שרותם הצבאי יכולים להיכנס למתמי"ד באישור קצין משא"ז בתחנה או מרחב מה שקיים במקום מגוריך עליך להיות ללא עבר פלילי כל שהוא בריאות תקינה ע"פ קריטריונים מסוימים של משרד הפנים והבריאות אתה צריך למלא תחקיר ביטחוני בהתאם ליחדה בה אתה רוצה להתנדב עד כמה שידוע לי לזק"א אתה צריך להיות נשוי כי לפי מה ששמעתי מאנשים שמתנדבים בזק"א המראות קשים מאוד לא שלא נחשפתי לחלק מהמראות כולל בשרות צבאי שחלק מחברי לא אני נחשפו למראות דומים של חבריהם ודומים לאלה שבפיגועים אבל הקרטריון עומד ע"פ חו"ד של פסיכולוגים ופסיכיאטרים שהפרופיל הנפשי של אדם נהיה יותר מוצק שהוא נשוי אע"פ שאני עצמי לא חושב שכך הדבר בנוסף לזה קורס מתמי"ד אורך פחות או יותר כחודש פעמים בשבוע כ-5 שעות כאשר מנסים להעביר לך קורס שוטרים מזורז שאורכו כ-6 חודשים בתנאי פנמיה רוב הקורסים מתבצעים בשעות הערב המתמי"ד זה שם כולל לכלל היחדות המתנדבות שהם לא המשא"ז (הקלאסי)בשכונות אבל אתה יכול להתנדב כמעט לכל יחדה במשטרה (סיור חבלה(לא הרבה אנשים מגעים לזה )תנועה (אורירוק)שיטור ימי(בערי חוף)חילוץ והצלה(אנשים יש להם ידע בגלישה ממצוקים או כל מני רשיונות שקשורים לזה ) פרשים צלפים בילוש נוער

קורס יח"מ

היי דודי, בעקרון קיים קורס יח"מ - יחידות מיוחדות, שהמתנדבים בהן עוברים קורסים מתקדמים ופועלים במדי משטרה (פרט לימע"ן וימע"ר - בילוש). יש לרוב היחידות במשטרה קיימות יחידות מתנדבים צמודות . מתמי"ד זה יחידת היח"מ של הסיור ושל מג"ב. בנוסף למתמי"ד יש את הית"מ של התנועה, ששם המתנדבים גם עוברים קורס נוסף שמסמיך אותם לרשום דו"חות תנועה וכמו שציינתי, יש את ימע"ר - יחידה למניעת עבריינות (בילוש) ואת הימע"ן - יחידה למניעת עבריינות נוער (בילוש נוער). זהו בכללי, אם יש לך שאלות נוספות תרגיש חופשי.

מה התנאים כדי להתנדב בבילוש

מה התנאים כדי להתנדב בבילוש

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתנדבי המשמר האזרחי
בחר
בחר