איך התחנן אלי אתמול בן אדם על חגורת בטיחות מאחורה ולא ויתרתי

על מה 3 דוחו"ת?

זה בניגוד למדיניות אגף התנועה אלא במקרים חמורים במיוחד ולפי מה שאתה מתאר - אין כאן שום דבר חמור לבד מנושא החגורות. על מטף לא רושמים (כך לפי ההחלטה) על המצאות אפודה לא רושמים אלא רק על אי-לבישה וגם על זה עוד לא יצא ערך הקנס. הזמנה לדין - לא ריאלי. יש הנחייה שרושמים רק דו"ח אחד ובמקרים חמורים 2 ובלבד שהם לא באותו נושא (כלומר לא 2 על חגורות - אחד לנהג ואחד לנוסע אם העבירה היא "נסעת לא חגור" ו-"נהגת והנחת לנוסע לא להיות חגור"). העדרות מטף לא גורמת לתאונה וגם לא שמעתי על תאונה שהוחמרה בגלל חוסר מטף. אז למה בכלל הוא היה צריך להתחנן? אתה פעלת לא נכון - כך לפחות לפי מה שאתה מתאר (תאור לקוני בלבד). כל אחד מתחנן כשהוא מקבל דו"ח אבל הפעם זה היה מיותר לגמרי. עשיתי שישי בוקר (הפסקתי לעשות לילה כל זמן שאין נישאים למתנדבים). שניים התחננו. אבל זה היה על חגורות ועל זה אני לא מוותר. מקסימום רושם אזהרה. זה מה שאחד קיבל והשני לא היה בקריטריונים. אני לא אבחל במתן 3 דוחו"ת אבל רק במקרים חמורים באמת. גם לפני הנהגת המדיניות החדשה איה לי עיקרון שלא רושם דוחו"ת חרטא (=יש עבירה אבל חבל לבזבז עליה זמן/נייר/דיו/אנרגיה. יש דברים חשובים יותר). אני בעד להכנס בנהגים עבריינים חזק אבל אין לי ענין להתעלק על כל אחד שנופל לידיים שלי. לדעתי - הגזמת. אבל מי אני...... שבת שלום. דיויד
ועוד חיפשתי לו דברים ומצאתי שאין לו מטפה כיבוי ואפודה זוהרת ונתתי לו 3 דוחו"ת

לא הגזמת ???

תסלח לי,אבל להתגאות שהוא התחנן אליך ושנתת לו 3 דו"חות ? על מה ולמה ? המטרה היא לתת דו"חות איכותיים מקצועיים ועל עבירות חמורות !!! אל תחפש/תתעלק/תעשה בושות ... אני לא מצפה ומאמין שיאהבו אותנו, אבל לפחות שהעבודה לא תגרום ל"שנאת חינם" ולהוצאת "שם רע". סלח לי על הנזיפה,אבל מעבר ל"עבודה"/התנדבות, אתה חי פה עם אותם אנשים ואני לא מניח שאתה רוצה לעשות לעצמך שם רע. אז בבקשה תשתדל לשמור על עבודה איכותית ומקצועית.

הכותב לא מתנדב כלל רק מתחזה

תבדקו במכתבים הקודמים שלו

אביר

"אלימלך ששונוב " - שוב מוכיח שחופש דיבור צריך להרוויח

איך התחנן אלי אתמול בן אדם על חגורת בטיחות מאחורה ולא ויתרתי

ועוד חיפשתי לו דברים ומצאתי שאין לו מטפה כיבוי ואפודה זוהרת ונתתי לו 3 דוחו"ת

תתבייש לך 3 דוחו"ת על מה ולמה?

Imitation is the sincerest form of flattery

כל המתנדבים בפורום יודעים שאני מתנדב בכלל בסיור , ג'יפונוב.

על מה 3 דוחו"ת?

זה בניגוד למדיניות אגף התנועה אלא במקרים חמורים במיוחד ולפי מה שאתה מתאר - אין כאן שום דבר חמור לבד מנושא החגורות. על מטף לא רושמים (כך לפי ההחלטה) על המצאות אפודה לא רושמים אלא רק על אי-לבישה וגם על זה עוד לא יצא ערך הקנס. הזמנה לדין - לא ריאלי. יש הנחייה שרושמים רק דו"ח אחד ובמקרים חמורים 2 ובלבד שהם לא באותו נושא (כלומר לא 2 על חגורות - אחד לנהג ואחד לנוסע אם העבירה היא "נסעת לא חגור" ו-"נהגת והנחת לנוסע לא להיות חגור"). העדרות מטף לא גורמת לתאונה וגם לא שמעתי על תאונה שהוחמרה בגלל חוסר מטף. אז למה בכלל הוא היה צריך להתחנן? אתה פעלת לא נכון - כך לפחות לפי מה שאתה מתאר (תאור לקוני בלבד). כל אחד מתחנן כשהוא מקבל דו"ח אבל הפעם זה היה מיותר לגמרי. עשיתי שישי בוקר (הפסקתי לעשות לילה כל זמן שאין נישאים למתנדבים). שניים התחננו. אבל זה היה על חגורות ועל זה אני לא מוותר. מקסימום רושם אזהרה. זה מה שאחד קיבל והשני לא היה בקריטריונים. אני לא אבחל במתן 3 דוחו"ת אבל רק במקרים חמורים באמת. גם לפני הנהגת המדיניות החדשה איה לי עיקרון שלא רושם דוחו"ת חרטא (=יש עבירה אבל חבל לבזבז עליה זמן/נייר/דיו/אנרגיה. יש דברים חשובים יותר). אני בעד להכנס בנהגים עבריינים חזק אבל אין לי ענין להתעלק על כל אחד שנופל לידיים שלי. לדעתי - הגזמת. אבל מי אני...... שבת שלום. דיויד

דיויד, אני מתפלא עליך

הייתי בטוח שתדע לזהות שזה לא סגנון הכתיבה שלי בכלל. אחרי שנים של התנדבות עוד לא רשמתי דו"ח תנועה אחד...

מתנצל מעומק הלב. כנראה בבילוש לא יקבלו אותי.

אם תלחץ על השם של "המחבר"

תוכל לראות את כל ההודעות שכתב אותו אחד בפורום - כך למשל תוכל להבין שהכותב הפעם הוא הטינופת שמזדהה כל פעם בשמו של מישהו אחר.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מתנדבי המשמר האזרחי
בחר
בחר