בגרות במתמטיקה

לא יודעת אם זה רע או טוב אבל היום ב"הארץ" עמוד 6א כתוב שהקדימו את הבגרות למאי. אז אולי לא נפספס.

נועה יקירתי...

שלום לך ומה נשמע? איך עכשיו בשבט? מבשרת תשמח לחזק את רוחך תמיד... לגבי מתימטיקה - כנראה שהולכים להגיש ערעור לבג"צ מבחינת המורים כי עכשיו צריכים לתקוע אלף תגבורים ואין כסף או זמן בשביל זה. אז זה עוד לא סגור.. ( לצערנו...) מעבר לכך אולי תצחקי לשמוע שבסופו של דבר אני כן בהתנסויות הקרובות אבל עם הופמן אז בסדר. נפגש ביום חמישי בגילה? אני מתכננת על להוציא עוד יום סמינר בי-ם, כיף כמו שחשבנו נשיקות נטע ( תסתמי..)

"את נטע מ'נטע נטע תסתמי?' " חחחח מה המצב?..

כן כן זאת אני

אני חושבת שאין לי מושג מי את אבל הכל בסדר תודה.... השיר הזה! זה שיר של הגדוד שלי שבאיטיות חילחל לכל שכב"ג וטליה שיחד איתי במשלחת מהשבט לימדה את זה את שאר הירושלמים ( כל הארבע) והם דאגו לכך שתשמעו את זה.. אבל כן זאת אני נתראה בסמינר נטע

בגרות במתמטיקה

לא יודעת אם זה רע או טוב אבל היום ב"הארץ" עמוד 6א כתוב שהקדימו את הבגרות למאי. אז אולי לא נפספס.

מה?!?!?!? זה ממש ממש רע!! זה מוריד חודש וחצי לימודים ממתמטיקה!!! פיכס לימור לבנת!!

כן כן זאת אני

אני חושבת שאין לי מושג מי את אבל הכל בסדר תודה.... השיר הזה! זה שיר של הגדוד שלי שבאיטיות חילחל לכל שכב"ג וטליה שיחד איתי במשלחת מהשבט לימדה את זה את שאר הירושלמים ( כל הארבע) והם דאגו לכך שתשמעו את זה.. אבל כן זאת אני נתראה בסמינר נטע

אני יודעת, שאלתי אותך כבר בסמינר

ואז הרגשת מפורסמת והיה מצחיק... לא משנה נתראה כבר בסמינר הקרוב!! פולינה מאשדוד

פדיחות...

טוב שה פשוט מהסיבה הפשוטה שאני מ מ ש לא מקשרת שם לפרצוף וזהו

נועה יקירתי...

שלום לך ומה נשמע? איך עכשיו בשבט? מבשרת תשמח לחזק את רוחך תמיד... לגבי מתימטיקה - כנראה שהולכים להגיש ערעור לבג"צ מבחינת המורים כי עכשיו צריכים לתקוע אלף תגבורים ואין כסף או זמן בשביל זה. אז זה עוד לא סגור.. ( לצערנו...) מעבר לכך אולי תצחקי לשמוע שבסופו של דבר אני כן בהתנסויות הקרובות אבל עם הופמן אז בסדר. נפגש ביום חמישי בגילה? אני מתכננת על להוציא עוד יום סמינר בי-ם, כיף כמו שחשבנו נשיקות נטע ( תסתמי..)

נטע!!!!!!

הי. לא נורא על ההתנסות- לפחות סיימת עם זה... לי בטח יהיה "ההיסטוריה האנליטית של החיים בקונטיקט" או בסגנון. לפחות את עם הופמן. שזה באותו איזור חיוג וגם זה משהו. אני ממש מקווה שלא יגישו בג"ץ ממש היה לי שמח שלא יהיה לי מ"מ בחורף! ביי. ד"ש לטליה.

פדיחות...

טוב שה פשוט מהסיבה הפשוטה שאני מ מ ש לא מקשרת שם לפרצוף וזהו

בעניינינטע דונחין!!!חה חהחה

היי נטע'להזאת פז (ROOMATE) מה שלומך?הצלחת להחזיר את המחברת הדרכה לקדמותה? שאלה לי :האם נכונה השמועה בדבר הופעה של הקרוואן בירושלים מתישהו השבוע? אם כן ואת יודעת על זה משהו אני אשמח לשמוע פרטים! תיהיי בריאה ותזכי למצוות! אוהבת, פז.

פז

יש הופעה של אחד הקרוואני ביום חמישי בערב, בכנס חגיגות מאה השנה של אחד המחנות בהם הופיעו בארה"ב - מחנה surprise lake. אם את או מישהו אחר מהקרוואן שלך, מעוניין לבוא לראות, צרו קשר עם גיל או נעמה שיתאמו זאת עבורכם.

שלום לך פז יקירתי ונדמה לי שכן...

מה קורה איתך? התחלת כבר ליישם רעיונות בצוות? ואיך הולך בחזרות? ביום חמישי יש עצרת של הנהגת י-ם בגילה כהזדהות אז יכול להיות שהקראוון מגיע - בטח קראוון טו טאוסנד אנד וואן לא? נשיקות נטע

נטע!!!!!!

הי. לא נורא על ההתנסות- לפחות סיימת עם זה... לי בטח יהיה "ההיסטוריה האנליטית של החיים בקונטיקט" או בסגנון. לפחות את עם הופמן. שזה באותו איזור חיוג וגם זה משהו. אני ממש מקווה שלא יגישו בג"ץ ממש היה לי שמח שלא יהיה לי מ"מ בחורף! ביי. ד"ש לטליה.

את בחיים אה?

נועה מיי דרלינג!!!! חכי בסוף תקבלי הפעלת בוקר טוב של 5 דקות אחרי שתשעממי שלושת רבעי שעה בהפעלה שלי ושל הופמן ( למרות שאני מקווה שהוא יעזור לי להשליט שם רמת הדרכה קצת יותר נורמלית ממה שיש להם שמה..) שיגעו אותי. הקטע שכתבת על תני ממש ריגש אותי ויצא לנו לדבר על זה הרבה ומעניין אותי מה אתם עושים עם זה לחניכים. אמסור ד"ש לטליה בכיף נתראה בעצרת בחמישי? נטע

מה יש בחמישי???

אמור היה להיות משהו הנהגתי בגילה אבל זה עבר לשני - השבט שלך בא?

פז

יש הופעה של אחד הקרוואני ביום חמישי בערב, בכנס חגיגות מאה השנה של אחד המחנות בהם הופיעו בארה"ב - מחנה surprise lake. אם את או מישהו אחר מהקרוואן שלך, מעוניין לבוא לראות, צרו קשר עם גיל או נעמה שיתאמו זאת עבורכם.

הופעות קרוואן ---> למיכל

שישי שלום לך, ראיתי את ההודעה עכשיו- יום שישי.. מה שמצביע על העובדה שלא נכחתי בהופעה כי ראיתי את ההודעה מאוחר מדי! :) בכל אופן אשמח אם יתקבל נוהל כזה שיודיע לחברי הקרוואן הנוכחי (טו ת'אווסנד אנד טו חי חי) לגבי הופעות של חברינו משנים קודמות. יש לנו היום סמינר ואין ספק שהנקודה תועלה על ידי ברגע שאוכל! חוץ מזה.. רציתי לברך על ההענות המרובה שלך לתהיות של אנשים בפורום- זה באמת נחמד לראות אותך מקלידה לאנשי העמחה :) סתם בצחוק! חזקי ואמצי! שבת שלום, פז..
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קשרים בינ"ל
בחר
בחר