קצת באיחור אבל...(כדאי לכם-יצאה לי הודעה מלאת נוסטלגיה...חחח)

הרגע עשיתי מסע לעבר בפורום ונתקלתי בכל ההודעות המבוהלות שלנו בנוגע לאלבומים ובכלל (אחחח...צעירים היינו...חחח) וזה משהו שרציתי להעלות עוד בסמינר סיכום אבל לא יצא... בקיצור-אחרי ההקדמה הארוכה הזאת כאורך הגלות,בערך,וכאורך ההרצאה על הטפטפות של קק"ל- הנה התכל'ס- מישהו ממשלחת ההדרכה (קראוון-אני מצטער,אני יודע שאנחנו משלחת אחת,ומי כמוני יודע כמה חיכינו לכם,אבל פשוט ברור לי שאתם כן השתמשתם) הרגיש שכל השעות שהקדשנו לאלבום היו שוות? האם אני ואוסי היחידים שהשיקעו שעות רבות ועצבים עוד יותר רבים בבחירת התמונות-ואת מספר הפעמים שהשתמשנו בו אפשר לספור על האצבעות?? מחכה לתשובות,גם בשביל ההרגשה וגם בשביל הדורות הבאים... נשיקות לכווווווווווווולם אופיר

אופירק'ה!

אח,אח, ההרצאה של קק"ל... אחד הדברים היותר ל-א ר-ל-ו-ו-נ-ט-י-י-ם שעברנו במסגרת ההכנות!! אבל כמה מצחיק זה היה הא?! :) בקשר לאלבום...אני אישית הייתי בעלת הרבה מאוד מוטיבציה להשקיע,לקשט וכל ה*** הזה. אבל בפועל? יצאתי עם אלבום צנוע,לא גדול או מקושט מדי, שענה לי על הצרכים במידה המדוייקת- הוא הראה את כל הצדדים של החיים שלי שרציתי לשתף,אבל מצד שני לא היה מסורבל או עמוס מדי! אבללל..אין ספק שלפני שהבנתי שכבר אין זמן ושבזה אני אצטרך להסתפק הייתי בלחצים!! חח,כל הזמן חשבתי שהוא לא יפה מספיק, שהוא לא מפורט מספיק וזה גרם לי לחשוב "אוי ואבוי! אני לא ייצוגית מספיק!" חחח.. אכן צעירים פעורים שכמותנו :) כמה שלא צריך להשקיע בזה את כוווול הנשמה והלב! זה תמיד מוסיף, אבל לא צריך להכניס אותנו ללחצים כמו שזה הכניס! בקיצור אני בהחלט מסכימה- היו זמנים! ועכשיו..הכל נגמר :( משלחת 2005- שיהיה חג שמח לכולם!!! אוהבת המון,יעל רימון (אבן-יהודה,לא כוכב יאיר!).

חחח...

גרמת לי לצחוק בקול מול המחשב כמו ילדה מפגרת... קק"ל...אחח היינו צעירים... ובקשר לאלבום משלחת.. זה פשוט סיפור עצוב הזמן וכסף שהשקעתי בו.. הראתי אותו בדיוק לאמא, לחברות בארץ ולשתי מדריכות אמריקאיות, זהו! אה ואולי לחלק מהגל השני... אז.. שנזיל דמעה או שתיים?

בגלל שביקשת כל כך יפה

אני מאוד מסכימה איתך. גם אני השקעתי ימים באלבום ואפילו עשיתי יום יצירה מורכז ומעייף, ואת מספר הפעמים שהשתמשתי בו אפשר לספור בהחלט על יד אחת (אפילו חצי) והדבר היחיד שזה הועיל זה בשיחה עם אחת מהעוזרות בית של הסבתא של המשפחה המארחת שצרחה בהתלהבות "דיס איז וור ג'יסס ווקד!!!" (אכן הייתה לנו שליחות בדלת האחורית...) אקיצר כן, אני חוששת לומר שהאלבום היה טיפה מיותר מבחינתי... שיהיה לכולנו חג מתן תורה שמח! ואם תוכל לשלוח לי את תמונותינו המשותפות מהפארק אני אודה לך
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קשרים בינ"ל
בחר
בחר