חתול ספינקס למסירה

משה בן השמונה חייב להימסר. הוא מתאים לאנשים ששוהים הרבה בבית. לבית בלי כלבים או חתולים. משה מאד רגיש נפשית וזקוק לסביבה תומכת וחמה.

למה הוא "חייב להמסר"? מהי סיבת המסירה?

אם מדובר בבעיה התנהגותית - אז עדיף שתפנו ליועץ התנהגות בע"ח (יכולה לשלוח לכם טלפונים במייל, הייעוץ בטלפון הוא חינם). מאוד קשה למצוא בית טוב ואחראי לחתול בן 8! אנשים מעדיפים גורים, וגם גורים יש יותר מדיי, ולוקח לעיתים כמה חודשים למצוא להם בית... מה גם שחתול בן 8 יכול לקבל לא טוב את העברתו מיד ליד, יש חתולים מבוגרים שאפילו עלולים למות כתוצאה מהדיכאון והצער שניגרם להם עקב נטישתם ע"י הבעלים הקודם.. נסו בכל זאת להשאיר אותו...הוא 8 שנים איתכם, אני בטוחה שהוא חלק מהמשפחה ואתם רוצים שיהיה לו טוב...

שלום

שלום. אני מחפשת כבר זמן רב חתול ספינקס והבנתי שאת רוצה למסור אחד?. זה עדיין אקטואלי?? אשמח אם תעני לי בהקדם.. תודה רבה ושבוע טוב!! :)

שלום יש לנו חתול סיאמי מקסים ומתוק והבעיה שבלילה ולאחרונה גם בצהריים לפעמיים הוא פשוט מתחעל לילל ולצרוח בקולי קולות וזה דיי משגע אותנו..יש לציין שהוא אוכל שותה משחק ומאוד מתוק " עושה ראש" וכל הזמן שאנחנו בבית נמצא לידנו עלינו וישן איתנו..השאלה למה הוא צורח פתאום...ולא שותק..

בבקשה לחזור אלינו למענה בקשר לסיאמי ל0524612833 תודה רבה 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אימוץ בעלי חיים
בחר
בחר