תמונת הפתיח לדף הקשר שלנו הוחלפה...

לפחות עד שתהיה לנו תמונה מתאימה יותר...או עדיפה.... מקווה שתאהבו. תרגישו חופשי להעלות תמונות שלכם /או לשלוח לי אותם ואצרף אותכם לדף הקשר החדש שלנו שנירקם מחדש. שלכם אסף פובונזק מנהל פורום מד"ב ,פנטסיה ומשחקי-תפקידים

ולאחר שהצצתי בלוח המאמריםף מה שיש לי להגיד הוא-

אוי לא!!! היה עדיף שמישהו כבר יוריד את התמונה שאני שלחתי, וישנה לה את הפורמט, עד שאני אצור קשר טלפוני עם מישהו שיוכל לעהסביר לי איך אני עושה את זה כמו שצריך בעצמי. נ.ב- כתבתי את ההודעה הזו כתגובה להודעה הראשית, בכדי שתוכל למחוק את השאלה שלי, בנוחות אם תרצה בכך.

תמונה חדשה הועלתה- חוו דעתכם

לא נראה מזמין במיוחד

כיוון שזה הדף של חברי הפורום, מה דעתך על תמונה קבוצית, כמו משהו בסגנון שצירפתי (כל הזכויות שמורות לסינתיה אן ברוק, אומנית ותורמת נכבדה לפרוייקט אוגמיוס)

אפשר לנסות

ולאחר שהצצתי בלוח המאמריםף מה שיש לי להגיד הוא-

אוי לא!!! היה עדיף שמישהו כבר יוריד את התמונה שאני שלחתי, וישנה לה את הפורמט, עד שאני אצור קשר טלפוני עם מישהו שיוכל לעהסביר לי איך אני עושה את זה כמו שצריך בעצמי. נ.ב- כתבתי את ההודעה הזו כתגובה להודעה הראשית, בכדי שתוכל למחוק את השאלה שלי, בנוחות אם תרצה בכך.

אין תמונה קבוצתית של חברי הפורום שאפשר לשים? אז אולי תמונה מכריכה של אחד מסיפרי טרי פרצט?תמיד יש לו תיפושים מיוחדים ומצחיקים מתמונת הכריכה.

תמונה קבוצתית פחות או יותר

אפשר לערוך פנמימה את אלון (:

מגניב, באיזה מפגש זה היה?

לא. אי אפשר.

אני לא מופיע שם מסיבה טובה מאד, תודה. אדיוס, אלון

Go for it!

אני אומר...

לשים את התמונה של הצבא האורקי מ"שר הטבעות". זה כבר יראה להם מי אנחנו... :-)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מועדון החברים
בחר
בחר