מפגש פורום אצל מאג'נור ב- 18.10.02 בביתו הקט - כולם יהיו שם ואתם?

מאג'נור -בבקשה פרסם כאן מחדש את הפרטים להגעה אליך כדי שיהיה קל יותר למצוא. אני ממליץ שכל אחד שמגיע יאמר מאיפה הוא מגיע וישאיר מספיק פרטים שיוכלו ליצור עימו קשר, אולי אחדים מהפורום יצטרפו אליו, אולי תגיעו בהסעה משותפת וכו... ושיהיה אחלה מפגש אסף פובונזק מנהל פורום מד"ב, פנטסיה ומשחקי-תפקידים

אני אהיה שם, וליצור איתי קשר אתם יודעים איך.

קודם כל, מג'נור ולא מאג'נור....

לגבי הוראות, בבקשה: תחבורה ציבורית: הגיעו נא לתחנה המרכזית בירושלים ומשם עלו על אוטובוס מס' 381. בקשו לרדת בגבעת יערים, מול המכולת. אני אבנה את הלו"ז שלי מסביב לזמני ההגעה של האוטובוסים ואחכה לכם בתחנה להביכם אל ביתי. )ברשותכם שתי אפשרויות לאוטובוסים: אחד שיוצא ב- 13:30, ועוד אחד ב-14:35(. רכב פרטי: מכביש ירושלים-תל אביב יש לרדת במחלף הראל ולפנות לכיוון הקאסטל )ימינה כשמגיעים מתל אביב, שמאלה מירושלים(. מעתה סעו ישר עד להגעתכם לכיכר תנועה. קחו את היציאה הראשונה מן הכיכר והמשיכו ישר. השתמשו בפנייה השנייה שתהיה ימינה ושוב המשיכו ישר. מימינכם, חפשו "מסעדה" המוכרת פלאפל ועוד, ופנו פניה הבאה אחריה )לא בפניה אשר על פינתה נמצאת המסעדה, אלא בפנייה הבאה אחרי-כן(. שוב המשיכו ישר עד אשר תראו בית הצבוע בכתום מימינכם: הבית הבא משמאל הוא ביתי.

טוב נו...אבל אתה לא חושב שזה יותר נחמד עם "א" ?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מועדון החברים
בחר
בחר