אוקיי ...... אז אם ככה זה הולך ליהיות ------>

עגבניה, צומחת בגינה בא ילד וקטף אותה. אני מזמין למפגש פורומי שיערך בביתי ביום חמישי ה 24 לעשירי אלוהים בחר שעה 20:00 (???)

איפה אתה גר ואיך מגיעים?זה היה מפגש של חמישי שישי??לא עדיף שישי שבת?

אממ... שאלות והערות

המפגש הזה בפורמט של באים ביום חמישי וחוזרים בים חמישי, או שגם נשארים לישון וחוזרים ביום שבת? כי אם הראשון נכון, כדאי להקדים את זה טיפה, יען כי יש אנשים שגרים רחוק, ועוד צריכים להגיע הביתה בתחבורה ציבורית. אדיוס, אלון ערדניק

הצעה

נכון שהיית אמור לקבוע יום ולהגיד לכולם לבוא, אבל ... כמה נקודות: *רצוי לעשות מפגשים בשישי שבת, אפילו האוניברסיטאות והמכללות מתחילות את שנת הלימודים עד אז (שלא לדבר על תלמידים קבועים, וחיילים, בעיקר חיילים). *עם כבר עושים מפגש ביום חמישי, שעת הגעה טיפה יותר מוקדמת, לרוב, אוטובוסים מתחילים להתדלדל משש ויותר קשה להגיע, וגם המפגש מסתיים בשישי מוקדם בגדלל אוטובוסים, אז בקושי ניתן לנצל את המפגש... * בכל מקרה, גם אם לא תשנה את מה שכבר קבעת, כדאי לפרסם הוראות הגעה לבית שלך, אוטובוסים שמגיעים לאזור ואזהרות כלליות (פרטים כמו איך קוראים לך מאוד יסייעו, גם גיל - בשביל ההורים...). אה... ובהצלחה, הרבה בהצלחה. supermaya נביאת שקר

בעקרון יש מעט דרכים אל ראש העין

1)- רכבת וממנה לתפוס את אחד מהקוים האלו: 17 27 37 2)- ת"מ פ"ת ומשם לתפוס 17,27 (או 7, אבל הוא לא מגיע לכל ראש העין) כל הדרכים מביאות לראש העין (-:

אממ... שאלות והערות

המפגש הזה בפורמט של באים ביום חמישי וחוזרים בים חמישי, או שגם נשארים לישון וחוזרים ביום שבת? כי אם הראשון נכון, כדאי להקדים את זה טיפה, יען כי יש אנשים שגרים רחוק, ועוד צריכים להגיע הביתה בתחבורה ציבורית. אדיוס, אלון ערדניק

כללים בהזמנה למפגש פורום ...

בהמשך לדבריו באחת ההודעות של אלון,בו נאמר ובצדק שפשוט תגיעו להסכמה של 2-3 חברים (אולי אפילו פחות) ותקבוע יום ,שעה ומקום. תרשמו שם וכתובת מדוייקת -דרכי הגעה לאיזור ,קווי אוטובוס שמגיעים לאיזור. אכן אם לא מתחילים מוקדם והמפגש לא ימשיך ליום שלאחריו ,תהיה בעיה להרבה לחזור הביתה -מה שאומר שהם כניראה לא יגיעו. אני לצערי - לא מוכן להתסכן עם האוטו הגוסס שלי נסיעה לראש העין או לכל מקום מחוץ לאיזור המרכז(גם את זה אני עושה בקושי) ועל אוטובוסים - סורי אני לא עולה מסיבות אישיות. אם יתקיים אכן מפגש שם - אמסור לכם את כל ההצלחה שיש - ואני מוכן להיות און ליין איתכם מהצד השני, וכיוצא. שלכם אסף פובונזק מנהל פורום מד"ב,פנטסיה ומשחקי-תפקידים

בעקרון יש מעט דרכים אל ראש העין

1)- רכבת וממנה לתפוס את אחד מהקוים האלו: 17 27 37 2)- ת"מ פ"ת ומשם לתפוס 17,27 (או 7, אבל הוא לא מגיע לכל ראש העין) כל הדרכים מביאות לראש העין (-:

so when is it?what time ?

שם אמיתי, כתובת, שעות, מצרכים, עלות

צר לי להודיע זאת, אך - אם אני לא יודעת לאן אני מגיעה אז קשה לי מאוד להגיע... ואף סביר יהיה להניח שלא אבוא כלל וכלל. שאר הפרטים (מצרכים, עלות, גיל המארגן) לא יזיקו בשביל ההתארגנות לפני כן, ובשביל ההורים. supermaya נביאת שקר

אוקיי ...... אז אם ככה זה הולך ליהיות ------>

עגבניה, צומחת בגינה בא ילד וקטף אותה. אני מזמין למפגש פורומי שיערך בביתי ביום חמישי ה 24 לעשירי אלוהים בחר שעה 20:00 (???)

תגידו, אתם מתעלמים ממני בכוונה תחילה?

לא שזה כל-כך מפריע לי, רק תודיעו לי מראש, שאני לא אצטרך לבלות את השעות הקטנות בהקלדה. אני אחזור שמינית: 18 לאוקטובר, ***סוף שבוע הבא***, מפגש בביתי הקט שבגבעת יערים. תגיעו בסביבות 12:00-13:00 יהיה כיף. אלה מכם שרוצים (או שבעיה להם לחזור הביתה מהמרכז ואז אליי), יכולים לבוא ביום חמישי. רק דבר אחד: תתרחו נא להודיע. המיקום יכול להשתנות, במידה ואנשים יפנו אליי ויציעו. לגבי ראש העין, אם יש מי שיטרח לעשות, אדרבה, אך חוששני כי לא אוכל לדפוק הופעה שם. מג'נור, כדברי המשורר: "אהביני או עיזביני כבר". נ"ב( הוראות הגעה אליי: תחבורה ציבורית: הגיעו נא לתחנה המרכזית בירושלים ומשם עלו על אוטובוס מס' 381. בקשו לרדת בגבעת יערים, מול המכולת. אני אבנה את הלו"ז שלי מסביב לזמני ההגעה של האוטובוסים ואחכה לכם בתחנה להביכם אל ביתי. )ברשותכם שתי אפשרויות לאוטובוסים: אחד שיוצא ב- 13:30, ועוד אחד ב-14:35(. רכב פרטי: מכביש ירושלים-תל אביב יש לרדת במחלף הראל ולפנות לכיוון הקאסטל )ימינה כשמגיעים מתל אביב, שמאלה מירושלים(. מעתה סעו ישר עד להגעתכם לכיכר תנועה. קחו את היציאה הראשונה מן הכיכר והמשיכו ישר. השתמשו בפנייה השנייה שתהיה ימינה ושוב המשיכו ישר. מימינכם, חפשו "מסעדה" המוכרת פלאפל ועוד, ופנו פניה הבאה אחריה )לא בפניה אשר על פינתה נמצאת המסעדה, אלא בפנייה הבאה אחרי-כן(. שוב המשיכו ישר עד אשר תראו בית הצבוע בכתום מימינכם: הבית הבא משמאל הוא ביתי.

כל מה שרציתם לדעת - והיה לכם אומץ לשאול

קוראים לי לירן, לירן זה שמי כמעט ושכחתי - שלום. אני בן 24. ואם תבחרו לערוך את המפגש אצלי אני אביא שלום לאיזור ואגרום לפיתוח כלכלי ואחסל את המיתון. חוץ מזה לגבי איך מגיעים - הראל הציג זאת טוב מאוד. אני גר בגבעת טל שבה לכל הרחובות קוראים על שם של פרחים אם תגידו זאת לנהג האוטובוס הוא ידע. לגבי משך האירוע - אני אוכל להערך למפגש של יומיים אך הם יהיו חייבים ליהיות חמישי ושישי. לגבי השעות אני גמיש מאוד. בנוגע לעלויות - זה תלוי באנשים שבאים. אני הצעתי מלכתחילה לעשות בר-בי-קיו אבל אם אתם רוצים אפשר להכין רשימה של דברים כגון: 5 קולה, 4 פיצות, 3 עוגות (גבינה, שוקולד, ריבת חלב), 2 מזרונים, 1 טלוויזיה. וכו' אז תודיעו לי מה קורה. BLcrazzy - פותר פרשת ה"אפיקומן"

תגידו, אתם מתעלמים ממני בכוונה תחילה?

לא שזה כל-כך מפריע לי, רק תודיעו לי מראש, שאני לא אצטרך לבלות את השעות הקטנות בהקלדה. אני אחזור שמינית: 18 לאוקטובר, ***סוף שבוע הבא***, מפגש בביתי הקט שבגבעת יערים. תגיעו בסביבות 12:00-13:00 יהיה כיף. אלה מכם שרוצים (או שבעיה להם לחזור הביתה מהמרכז ואז אליי), יכולים לבוא ביום חמישי. רק דבר אחד: תתרחו נא להודיע. המיקום יכול להשתנות, במידה ואנשים יפנו אליי ויציעו. לגבי ראש העין, אם יש מי שיטרח לעשות, אדרבה, אך חוששני כי לא אוכל לדפוק הופעה שם. מג'נור, כדברי המשורר: "אהביני או עיזביני כבר". נ"ב( הוראות הגעה אליי: תחבורה ציבורית: הגיעו נא לתחנה המרכזית בירושלים ומשם עלו על אוטובוס מס' 381. בקשו לרדת בגבעת יערים, מול המכולת. אני אבנה את הלו"ז שלי מסביב לזמני ההגעה של האוטובוסים ואחכה לכם בתחנה להביכם אל ביתי. )ברשותכם שתי אפשרויות לאוטובוסים: אחד שיוצא ב- 13:30, ועוד אחד ב-14:35(. רכב פרטי: מכביש ירושלים-תל אביב יש לרדת במחלף הראל ולפנות לכיוון הקאסטל )ימינה כשמגיעים מתל אביב, שמאלה מירושלים(. מעתה סעו ישר עד להגעתכם לכיכר תנועה. קחו את היציאה הראשונה מן הכיכר והמשיכו ישר. השתמשו בפנייה השנייה שתהיה ימינה ושוב המשיכו ישר. מימינכם, חפשו "מסעדה" המוכרת פלאפל ועוד, ופנו פניה הבאה אחריה )לא בפניה אשר על פינתה נמצאת המסעדה, אלא בפנייה הבאה אחרי-כן(. שוב המשיכו ישר עד אשר תראו בית הצבוע בכתום מימינכם: הבית הבא משמאל הוא ביתי.

אני לא מתעלם ממך, ואם ההחלטה תהיה לערוך זאת אצלך אני אבוא ואביא איתי את כל צוות ראש העין

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מועדון החברים
בחר
בחר