מפגש פורום ומפגש בצ'אט - בואו נסכם את הפרטים

היי חבר'ה , ראשית כל חשבתי בו ניבחר יום וזמן משוער וניפגש כמה שיותר מאיתנו על גבי הצ'אט המגניב שיש לנו כאן בפורום, נדבר קצת נספר סיפורים , ואולי אפילו נשחק משחק או משהו. בנוסף מפגש ממשי של כולנו -כבר באמת עבר הרבה זמן , אני מציע מפגש באיזור נוח ונעים , אני לא אהיה מסוגל להגיע לאיזורים רחוקים יותר מת"א או עיר מגורי :ראשון לציון, לכן הועלו מספר אפשרויות 1.פארק-הירקון 2.קניון כלשהו בת"א-רמת-גן (רמת-אביב,איילון,עזריאלי) 3.כיכר המדינה,כיכר דיזגנגוף,כיכר רבין 4.בית של משהו באיזור המרכז אשר קל להגיע אליו. אלו הם האפשרויות הניראות לי לעיין כל אחד שיפרט את רצונו. אסף פובונזק מנהל פורום מד"ב,פנטסיה ומשחקי-תפקידים

בוא והכירו את.... ראש העין, המקום שאין בו הכל.

מה דעתכם על קניון רחובות?

ייתכן מאוד וספי"ר, מועדון המ"ת המקומי שלנו, אפילו יציע לכם אירוח בביתנו הקט במתנ"ס מקומי ומוצף ערסים. בואו ועזרו לנו להילחם בהם! סתם, האמת היא שהם כבר לא שם. אבל זה היה מאבק גדול בימים עברו.

מבחינתי נישמע מתאים

אני דבק ברעיון שהעלתי..

בזכות קודמים לי- פארק הירקון. ובקשר לצ'ט רק תחליט על יום. אני די התייאשתי, מההיענות ההולכת וקטנה.... מה שבטוח לגבי שני המפגשים הנ"ל: אם לא נקבע אותם פשוט ומהר עם הודעה של כשבועיים מראש בפורום, הם לא יצאו. זהו

זה קצת רחוק מתל אביב לא?איזה אוטובוסים מתל אביב מגיעים לשם?יש קווי דן?

לאן את מתכוונת לפארק הירקון??? זה ת"א צפון -בטח שיש אוטובוסים - ולגבי קניון רחובות - יש לך רכבת שמגיע ממש סמוך

ראש העיין, הבחירה הנוחה ביותר.

משם יש שלושה מישתתפים בפורום, ואני מגיע לשם בכל מיקרה....... אור ואוטי הולצמן. העורב.

היי חבר'ה , ראשית כל חשבתי בו ניבחר יום וזמן משוער וניפגש כמה שיותר מאיתנו על גבי הצ'אט המגניב שיש לנו כאן בפורום, נדבר קצת נספר סיפורים , ואולי אפילו נשחק משחק או משהו. בנוסף מפגש ממשי של כולנו -כבר באמת עבר הרבה זמן , אני מציע מפגש באיזור נוח ונעים , אני לא אהיה מסוגל להגיע לאיזורים רחוקים יותר מת"א או עיר מגורי :ראשון לציון, לכן הועלו מספר אפשרויות 1.פארק-הירקון 2.קניון כלשהו בת"א-רמת-גן (רמת-אביב,איילון,עזריאלי) 3.כיכר המדינה,כיכר דיזגנגוף,כיכר רבין 4.בית של משהו באיזור המרכז אשר קל להגיע אליו. אלו הם האפשרויות הניראות לי לעיין כל אחד שיפרט את רצונו. אסף פובונזק מנהל פורום מד"ב,פנטסיה ומשחקי-תפקידים

O.K - עוד כמה סיבות למה כדי בראש העין

האוויר נקי ויש איכות חיים טובה. השכנים לא מציקים (שלי לפחות), וקל להגיע. לוקחים רכבת מתל אביב ומשם אוטובוס אחד. אני גם מתנדב הסיע חלק מהאנשים. בנוסף לכך אני מוכן לחשוף את אחת התוספות היותר מעניינות לפיצה/פסטה. ========= BLcrazzy - טבח חסר מנוח

ראש העיין, הבחירה הנוחה ביותר.

משם יש שלושה מישתתפים בפורום, ואני מגיע לשם בכל מיקרה....... אור ואוטי הולצמן. העורב.

אם יש רכבת וכאלה אז זה לא כלכך נורא,רק תגידו מתי.

אה, כן, ל-ך בכלל אין סיבות מאוד אגוצנטריות להגיע לראש העין....

אוקיי, קודם כל...

הוכרז על מפגש סוף שבוע והוא יתקיים ויהי מה. לגבי מפגשון, אני אישית מציע משהו כמו דיזנגוף סנטר או קניון רמת אביב, שיהיה גם מקום לשבת ולדבר ומקום לקנות שתייה ודברים.

יאללה, חלאס שטויות- מה החלטנו???

אוקיי, קודם כל...

הוכרז על מפגש סוף שבוע והוא יתקיים ויהי מה. לגבי מפגשון, אני אישית מציע משהו כמו דיזנגוף סנטר או קניון רמת אביב, שיהיה גם מקום לשבת ולדבר ומקום לקנות שתייה ודברים.

אז מה ניסגר?מתי ואיפה המפגש הבא?

תראו, אם אתם רוצים מפגש בראש העין,

אז אפשר להיפגש בקניון עזריאלי ומשם ללכת כולם ברכבת לראש העין...
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מועדון החברים
בחר
בחר