טופפפפף, אנשים, דומני כי הגיע זמן למפגש נוסף.

הנני קורא לאסיפה ב-18 לחודש אוקטובר. מובן שעדיין עומדת בפנינו האופציה של מפגש קצר ב-17.10 ומפגש ארוך ב-18. הנקודה הזאת תוכרע ע"י ביקוש. ב-18, לאומת זאת, יהיה מפגש, גם אם אהיה בו לבד!!! (וחסר לכם שאהיה בו לבד) המיקום, עד לקבלת הצעה מפתה יותר, הינו ביתי הקט, בו כל-כך נהנתם להתארח בפעמים הקודמות. מג'נור, Nobody knows the trouble I've seen Nobody knows my sorrows

אור לא במילואים?

אני מוכנה, ואפילו אשמח לנדב את הבית שלי- אמנם יש הורים, אבל בטח נצליח לשכנע אותם לצאת

והיות וכ-ל כ-ך הר-בה אנשים פה מראש העין:) לא, אבל ברצינות, כבר כמה פעמים שהצעתי את הבית שלי, ולא ממש התיחסו אלי, וגם לא הגעתי לאף מפגש, אבל הפעם אני רצינית, יש לי אישור כללי של הורים לעשות כמה כינוסים של אנשים בבית בזמן הקרוב, ואני אשמח לנצל את זה...... אז, אם זה עובד לכם אנשי, בכיף...

יישששששששש עוד מפגש בדיוק כשהתחלתי להתגעגע אליכם.- רגע,אז את מי אני רואה באייקון?

אור ואני נבוא, כנראה לשלושת הימים, אבל זה עוד בבדיקה...

למה זה שתמיד כל הדברים שנראים לי מענינים עולים אחד על השני?

מדובר במיקרה הזה על ההולצמן....

אני מוכנה, ואפילו אשמח לנדב את הבית שלי- אמנם יש הורים, אבל בטח נצליח לשכנע אותם לצאת

והיות וכ-ל כ-ך הר-בה אנשים פה מראש העין:) לא, אבל ברצינות, כבר כמה פעמים שהצעתי את הבית שלי, ולא ממש התיחסו אלי, וגם לא הגעתי לאף מפגש, אבל הפעם אני רצינית, יש לי אישור כללי של הורים לעשות כמה כינוסים של אנשים בבית בזמן הקרוב, ואני אשמח לנצל את זה...... אז, אם זה עובד לכם אנשי, בכיף...

I say - Go for it

הגיע הזמן שמפגשי פורום יתחילו להיות ביותר משלושה מקומות שונים. אדיוס, אלון אופטימי

And I say

ראש העין זה קצת רחוק לרוב האנשים כאן. למרות שאם יש תמיכה, אין סיבה שלא. הכל תלוי בהיענות כאן... :-)

גם ערד היה קצת רחוק, ועדיין אנשים באו :-)

Never again

אבל, ברצינות, לערד הגיעו בעיקר לראות את המטאורים (אותם בסוף לא ראינו :-) אני לא יודע עד כמה האנשים מוכנים לשכפל את מאורע.

Never Ever

האמת - גם אני לא משתגע על עוד מפגש בערד :-)

אני אבוא (קל"בניק)...

אי לא יודע איך זה היה במפגשים הקודמים אבל לא כדי שנחשוב גם על איזה נושא לכבוד הארוע.

התכוונתי שכנראה שלא יהיה עוד מפגש בערד

ולא שבגלל שאני לא משתגע על הרעיון אז כולם צריכים לעמוד דום ולומר "כן המפקד", אלא פשוט בגלל שזה היה הבית שלי :-) אדיוס, אלון ערדניק

And I say

ראש העין זה קצת רחוק לרוב האנשים כאן. למרות שאם יש תמיכה, אין סיבה שלא. הכל תלוי בהיענות כאן... :-)

ראש העין זה חור, אבל זה עוד לא נהריה

רכבת מתל אביב ב11.5 שקל, ו18 דקות, זה לא נורא. משם אוטובוס אחד לבית שלי, ואני אשמח לחכות למי שיגיע, וסביר להניח שנמצא גם הקפצה מהרכבת...

מדובר במיקרה הזה על ההולצמן....

אכן.

זה שראית אותו, ואמרת שלום וחיבוק והכל אחלה, אבל א-ני הייתי לידו לא שזיהית, אבל לפעם הבאה:)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מועדון החברים
בחר
בחר